Antrenmanda Şok Kavga - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antrenmanda Şok Kavga

Cevap: Antrenmanda Şok Kavga

işin komiğide etik vs vs diyenler Kazım diye bir adam kadromuzda tescilli kelepçe partisi organizatörü ondan rahatsız olan yok denecek kadar az F.T adam eder nasılsa dimi kimsede F.T Melo'yu adam eder demiyor

:) pravakatör bu onlar :D

ya gerçekçi ol Onur, bunu Riera, Meloyu kitleyip kaşını patlatsaydı (bu şekilde biliyorum) şu an akibeti ne olurdu?

Ya büyütmeye gerek yok diyorum. Kavga etmisler iste. Olmus bitmis.

Podolski Ballack´a mac esnasinda yumruk atti. Birsey mi yaptilar?

Lizarazu kameralar önünde Matthäus´a yumruk atti. Birsey mi yaptilar?

Terry´nin yapmadigi serefsizlik kalmadi. Hala Chelsea´de :)

Ayni sekilde Rooney´in de cok ariza cikarttigini biliyoruz. O da hala orda.

Bu durus, taviz maviz seylerini bizler cok abartiyoruz. Avrupa asti bunlari, daha farkli yaklasiyor. Ayrica ortada bir serefsizlik yok, sadece kavga var.

Ya büyütmeye gerek yok diyorum. Kavga etmisler iste. Olmus bitmis.

Podolski Ballack´a mac esnasinda yumruk atti. Birsey mi yaptilar?

Lizarazu kameralar önünde Matthäus´a yumruk atti. Birsey mi yaptilar?

Terry´nin yapmadigi serefsizlik kalmadi. Hala Chelsea´de :)

Ayni sekilde Rooney´in de cok ariza cikarttigini biliyoruz. O da hala orda.

Bu durus, taviz maviz seylerini bizler cok abartiyoruz. Avrupa asti bunlari, daha farkli yaklasiyor. Ayrica ortada bir serefsizlik yok, sadece kavga var.

hepsini geçtim Onur olayın iç yüzünü bilen yok sadece imajı kötü diye Melo'nun üzerinden yürüyor tartışma şurada bile Riera hatalı olabilir mi diyen yok ahlak dersi veriyorlar belki Riera başlattı tamamen o suçlu hayır olamaz kesin Melo suçludur gol sevinci çok abartılı çünkü

verilecek yanlış kararla 1 adam kazsnır, 11 adam kaybedersin.

o 11 adam niye kaybediliyor onu anlamıyorum:) melo bütün futbolcularla gecinemeyen bir adamda sanki:) asıl rieranın öbür futbolcularla kavgaları oldugunu söyledi dün ırmak kazuk. melonun anasına küfredildigide söylendi. meloyu kazanırsan şampiyonlugu kazanırsın bu kadar.

Manisa maçında ikiside yok.

Manisa maçından sonra gereken para cezası kesilecek ve 2 futbolcuda affedilecek.

Melo'nun alınma olasılığı kavgadan önceki olasılıkla aynı bence. Uygun fiyata verirlerse alırlar.

FT,Yönetim doğru hamleleri yapıyor.

Mancini enayisi 10 tane forveti var dünya capında, bir Balotelli'ye diş geçiremedi. Neden? Adam ne halt yaparsa yapsın ertesi gün afffetti.

İşte Terim bu değil. Burnunu sürtüyor, pişman ediyor, sonra bağrına basıyor. Fatih Terim ayarı sadece Telegol'e değil bazen takım oyuncularınada lazım. FT basın toplantısında dediği gibi bu kavgayı avatanja çevirecek ve ikisinide kazanacaktır bence.

Buda benim yorumum.

fatih hoca 33 mactır meloyu idare ediyoruz. onu kiralamakla nekadar zeki oldugumuz gösterdik lafından sonra ne anlıyorsunuz. ben satın almayacaklarını anlıyorum. eger böyle bişey olursa en büyük hatayı yapmış oluruz

hepsini geçtim Onur olayın iç yüzünü bilen yok sadece imajı kötü diye Melo'nun üzerinden yürüyor tartışma şurada bile Riera hatalı olabilir mi diyen yok ahlak dersi veriyorlar belki Riera başlattı tamamen o suçlu hayır olamaz kesin Melo suçludur gol sevinci çok abartılı çünkü

Ya Melo suclu olabilir belki, onu bilemem, ama alt tarafi bir kavga. Bu kadar büyütmenin de bir anlami yok bence. Huzur filan bozmaz bu olay. 2 gün sonra unutulur. Terim de bu yüzden zamana yaydi bu olayi akillica. Manisa macindan sonra cikarlar antrenmana.

necati-hasan-gs.jpg

gs2.jpg

00023649.jpg

bu bir lig maçıydı. Gerets bu maçtan sonra ceza verdi kadro dışı bıraktı ikisinide. Hemde önümüzde şampiyonlar ligi ön eleme ilk maçı vardı. o maçta Hasanın yerine arda oynadı. Arda o maçta gol ve asistler yaptı parladığı ilk maç oldu Galatasarayda.

Ertesi hafta Hasanla Necati affedildi. Yine maçlarına çıktılar.

Bu tip şeyler olabilir gerçekten resimlerle güzel bir örnek vermişsin.

Üst Alt