Antu'da yapılan Haksızlıklar..! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antu'da yapılan Haksızlıklar..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Antu'da yapılan Haksızlıklar..!

Saol Abdullah abi.

Çok iyi hatırlarım, 2006'da Fenerbahçe'lileri atıyordu o zamanın moderatörleri. Benim kararımdı bu, kimse atılmayacak onlar da gelecek, çok da güzel bir ortam olacak şeklinde. Öyle de oldu. Şu anda FB'lilerin de girip yazabildiği tek büyük GS forumu burası. Yeni yönetimin bunu değiştirmemesi hoşuma gitti.

Olması gerekende o zaten kardesim,forum ortamında şu FB'li yok şu BJK'li yok şu TS'li diye ayırmak yanlış olur zaten.

Fenerbahçe lafını duyunca köpürenler,laf atanlar elbette olucak,ben asla cevap vermiyeceğim.Fenerbahçelilerin de bu forumda yazmasını isteyenlerin çoğunlukta olduğu için benim i.in zaten rahat :).

Welcome bilader foruma.

Bu arada resimdekileri 2 ay sonra kaldırırsın:)en az 1 tanesi elinizde patlayacak=)

demedi deme berk sonra...

Welcome bilader foruma.

Bu arada resimdekileri 2 ay sonra kaldırırsın:)en az 1 tanesi elinizde patlayacak=)

demedi deme berk sonra...

inglizicede hoşbulduk ne demek bilmediğim için cevap veremiyorum ik yazdığına :)

Bu arada Cristian patlayabilir hiç tanımıyorum kendisini :D ama Santos öyle josicolara maldonadolara benzemez :D

Aramıza hoşgeldin :)

Farklı görüşteki arkadaşlarla tartışmalar,bilgi alışverişleri yapmak bizim içinde güzel değişiklik ve tecrübe olacaktır.Umarım istediğin gibi bi' ortam bulup fikirlerini bizlerle paylaşırsın.

PS:Böyle,anlayışlı Fenerlilere can kurban :)

Hoşgeldin Berk. Kışkırtıcı mesaj yazmayan her takım taraftarının forumda olması güzel. Keşke Beşiktaşlı, Trabzonsporlu arkadaşlarda senin yaklaşımın gibi bir yaklaşımda bulunsalar da foruma üye olsalar. Yalnız rakip taraftarların daha sabırlı olması lazım bu forumda. Çünkü fenerbahçe ile dalga geçme serbest ama Galatasaray ile yasak:).

Sercan Yıldırım, Volkan Abi gibi fenerli üyelerimiz vardır ve çok sevilirler. Senin de böyle bir üye olacağını tahmin ediyorum. İyi forumlar.

Edit: Doğum günün kutlu olsun.

Aramıza hoşgeldin Berk.Doğum günün kutlu olsun.

Hoşbulduk Doruk.

Teşekkür ederim doğum günümü utladığın için :)

Hoşgeldin Berk. Kışkırtıcı mesaj yazmayan her takım taraftarının forumda olması güzel. Keşke Beşiktaşlı, Trabzonsporlu arkadaşlarda senin yaklaşımın gibi bir yaklaşımda bulunsalar da foruma üye olsalar. Yalnız rakip taraftarların daha sabırlı olması lazım bu forumda. Çünkü fenerbahçe ile dalga geçme serbest ama Galatasaray ile yasak:).

Sercan Yıldırım, Volkan Abi gibi fenerli üyelerimiz vardır ve çok sevilirler. Senin de böyle bir üye olacağını tahmin ediyorum. İyi forumlar.

Edit: Doğum günün kutlu olsun.

Öncelikle hoşbulduk arkadasım saol.Ben zaten Fenerbahçe ile dalga geçilmesine karşı değilim bu çokra normal bisey,benim istediğim taraftarıyla dalga geçilmemesi :).

Bahsettiğin üyeleri az çok biliyorum.Ne yalan söyliyim Fenerbahçe-Galatasaray Maçları olduğu zaman ziyaretçi olarak girip okuyordum yorumları forumunuza :).

Doğum günümü kutladığın içinde teşekkür ederim :)

Hoşgeldin kardeşim...fbliliğinde bir problem yok bizim amca ve oğulları komple fbli...:) Hem ne demiş mevlana Ne olursan ol yine gel...Böle birşeydir Galatasaray'lılık bu mentalitedir...Saygılar Selamlar..

Doğum günüm daha geçmedi ki Emre :)

Neyse teşekkür ederim :)

Edit-Pardon saat gece 2 olmus benim kafa dalgın biraz :D

Öncelikle siteye hoşgeldin..

Doğum günün kutlu olsun. Şu ana kadar yaptığın yorumları okuyorumda sanırım bu sitede kalıcı olacak gibisin. Oldukça hoşgörülüsün açıkçası ben böyle bir Fenerbahçe'li gördüğüm için şaşırdım. Çevremde olsun, akrabalarımdan olsun ve ya internet ortamında tanıştığım Fenerbahçeliler olsun hiçbiri sizin kadar hoşgörülü değil. Aramıza tekrar hoşgeldin. Her konuda güzel yorumlarını bekliyoruz.

Fenerli değil mi bunda da bir şey çıkıcak diye korkuyorum :D

dipnot : şaka yapıyorum iyi birisine benziyorsun ama daha belli değil :D

Kaç yıllık üyeyiz şu forumda bi doğum günümüz kutlanmadı:)iLLA fenerli mi olmamız lazm bu muameleyiz görmemiz için:p:D

Fenerbahçe'nin başkanı çıkıp 2 büyük kulübümüzün arasında transfer olabilir gibi açıklama yapıyor. Fenerbahçeli taraftarlar da buna katılıyor. Galatasaraylı bir futbolcu gelip Fenerbahçe'de oynasa, iş yapsa sorun olmaz onlar için. Ancak Galatasaraylı bir üye Fenerbahçe forumunda bir yorum yazdı mı hemen ceza alıyor, küfür yiyor. Bu ikilemin olması düşündürüyor beni. Oysa Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş... Bu takımlarımız birbirleriyle var oluyorlar. Hepimiz tuttuğumuz takımın derbi maçı olduğunda fanatikliğimizin doruklarına ulaşmıyor muyuz? Bu yüzden klişe olsa da, yanlış anlamlarda kullanılsa da ben "Ezeli Rakip, Ebedi Dost" kavramını seviyorum :)

Hoşgeldin, iyi forumlar :)

farklı takımlardan ne kadar çok taraftar aktif üye olursa foruma kalitesi de o kadar artar..

hoşgeldin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt