Antu'da yapılan Haksızlıklar..! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antu'da yapılan Haksızlıklar..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Antu'da yapılan Haksızlıklar..!

Kanka bunu getirmiş :

1308004bwz4.jpg

Sen arayi karistirma,BERK'den hayri kivil fotosu bekliyorum :D

aysel abla böyle fenerliler varmıydı ya :D

ama o resimde tereza var baş düşmanımdır kendileri :D

Berk simdi bak hediye derken biz sheree ve tereza bacilari kast etmedik! Lutfen dikkatli olalim :D Hosgeldin tekrar,umarim iyi vakit gecirirsin...

@Sebnem saygili ve uslu bi kiz olmani istiyorum,berk iyi biri,sezdim :D

Hosbulduk Aysel :D

Hosgeldin dediğin icinde bu sana 2 .hediyem :D

kewellssheree.jpg

Korkularınla yüzleşmelisin aysel arkadan geleni hiç yokmuş gibi say :D:D

Sezgilerimi geri aliyorum,bu buraya beni sinir etmeye gelmis :mad: biz de biliyoruz hayrimi kandirip 3 tane cocuk yapan o kadinin ne oldugunu dimi :m05:

gerek yok yani bunlara :D

Hoşgeldin Berk, umarım forumumuzda iyi zaman geçirirsin ve seni kötülemeye çalışan holiganlarla polemiğe girmek zorunda kalmazsın. Ben, bir Galatasaraylı olmama rağmen giriyorum bu tarz tartışmalara. Gördüğüm kadarıyla rasyonel düşünce tarzını benimsemiş bir arkadaşımızsın, ciddi bir sorun yaşayacağını sanmıyorum. Her Galatasaraylı gibi ben de Fenerbahçe'ye bir nefret beslerim, normaldir. Ancak her rayonel insan gibi de objektif yorum zamanı geldiğinde duygularımı bastırmayı da iyi bilirim. Ve bildiğim bir şey daha var, burada benim ve senin gibi düşünen insanlar yeteri kadar bulunmakta. Makul futbol sohbeti edebileceğine garanti veririm, antu kadar gözü kapalı bir ortam yok burada.

Tekrar hoşgeldin diyorum; a bu arada, Forza Plymouth Argyle :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt