Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

oktay niye sulanıyosun la :D misafire böyle mi davranılır :D

şaka şaka :asd:

seviyeyi korusak ?

artistlik yapmiyorum sana mi kaldi benim fotomi falan sormak hayir fake olsam resim bulamicam mi o kadar salak miyim bunu dusunemicek kadar ?

sen benim fake oldugumu dusun sana kendimi ispatlamak zorunda degilim

glaskow-celtic değiliz ki biz dünyanın en alakasız derbilerinden biriyiz aynı evde baba oğul rakip olabiliyoruz

Valla benim için bi sıkıntı yok.Babam fanatik Fenerlidir ve hergün didişiyoruz ama sorun olmuyor..En samimi olduğum arkadaşların çoğu da Fenerlidir.Hatta Üni'de evde kalırken ev arkadaşlarımın hepsi fenerliydi,evde tektim..

bazi renkdaslari anlamiyorum benim etrafimda Galatasarayli arkadaslarimda var fenerlide besiktaslida eger etrafimda sadec Galatasarayli olsa taraftar olmanin zevki kalmaz fazla bence mesela fenerli arkadaslarimla GS -fener maclarindan önce her zaman iddaya gireriz mactan sonrada seviyemizi koruyarak laf atariz birbirimize sakalasiriz takiliriz , ben sadece etrafimda agresiv insanlari uzak tutarim cünki agresiv olan taraftarla ne bir yerde eglenebilirsin nede seviyeli tartisabilirsin

bazi renkdaslari anlamiyorum benim etrafimda Galatasarayli arkadaslarimda var fenerlide besiktaslida eger etrafimda sadec Galatasarayli olsa taraftar olmanin zevki kalmaz fazla bence mesela fenerli arkadaslarimla GS -fener maclarindan önce her zaman iddaya gireriz mactan sonrada seviyemizi koruyarak laf atariz birbirimize sakalasiriz takiliriz , ben sadece etrafimda agresiv insanlari uzak tutarim cünki agresiv olan taraftarla ne bir yerde eglenebilirsin nede seviyeli tartisabilirsin

Bu dediğiniz tatlı rekabet sahaya pislik bulaşmadan önceydi. Hep yapıp hem de pişkin pişkin bunu savunan bir camia ile paylaşacak ne kaldı ki?

benim etrafimdaki fenerliler mesela aziz yildirim cok kiziyor diyorlarki aziz yildirim fener ismine leke sürmüstür insallah temizler ve fenerbahce nin yakasini birakir diye ümit ediyor

Bu dediğiniz tatlı rekabet sahaya pislik bulaşmadan önceydi. Hep yapıp hem de pişkin pişkin bunu savunan bir camia ile paylaşacak ne kaldı ki?

fener yönetimi aziz ve bir kaç antulu hariç savunan varmı o pislikleri benim en yakın arkadaşlarım fenerli hiç biri savunmuyor hatta sivas maçından sonra bu maçta şike var ama bu kadarda açık yapılmaz 9 yesek 10 atıcaz demişti bir tanesi

Geçen sene aslında bir önceki seneyi unutturdu. Bursa'nın şampiyon olduğu sene de Fener çoğu maçını satın aldı. Hatta bir Ankaragücü maçı vardı hatırlarsınız Ankaragücü taraftarı ayaklanmıştı saçma sapan goller yemişti kaleci.

Fener'li eniştem o zaman isyan etmişti, bizimle dalga geçiyorlar, skoru önceden belli bu maçların diye.

Antu, 12 numara gibi ergenlerin gazladığı adamlardan ibaret değil Fener taraftarı.

Ama maalesef onlar daha ön planda.

Geçen sene aslında bir önceki seneyi unutturdu. Bursa'nın şampiyon olduğu sene de Fener çoğu maçını satın aldı. Hatta bir Ankaragücü maçı vardı hatırlarsınız Ankaragücü taraftarı ayaklanmıştı saçma sapan goller yemişti kaleci.

Fener'li eniştem o zaman isyan etmişti, bizimle dalga geçiyorlar, skoru önceden belli bu maçların diye.

Antu, 12 numara gibi ergenlerin gazladığı adamlardan ibaret değil Fener taraftarı.

kasımpaşa maçını hatırlıyorum o sezondan kalecinin çıkışı hala gözümün önünde kornerde 1-0 bitmişti maç çoğu maç şikeydi o sezon

soru basit gibi arkadaslar araniza fenerli aliyomusunuz ?

kimseyle kavga edicek degilim biliyorum burada belki cogunuz yada belki bi kac kisi gelip bana o inanmadigimiz seyleri soyliycek ama terbiyesizlik etmem cevap bile vermem ancak seviyeli bi tartisma olursa bi kac bisey yazarim bende :)

tabi suan amacim kimseyle tartismak veya burda Fenerbahceyi savunmak degil.

cevremde cok galatasarayli arkadaslarim var neler cekiorum ve cektiriyorum bi bilseniz :D

neyse uzatmiycam ilk mesajim da bu olsun :)

Üyeliğiniz onaylarken bu durumu görerek ve bilerek onayladım. Sorun yok.

Ha konuyu açan arkadaşa, buraya röportaj yapar gibi konu açmaya gerek yoktu. Zaten üye olurken tuttuğunuz takımı sorduğumuza göre izin veriyoruz :)

Doğrudan ilgilendiğiniz başlıklara yorum yazsanız bence daha verimli olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt