Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

O zaman görünen o ki, belki cenazeni kıldıracak imam fenerli olursa anca orda muhatap olursun. Yoksa şu muhatap olma şartları asla gerçekleşmez.. Adamların kültürü zaten bu yazdıkların, bunlardan besleniyorlar.

Yıllardır beslendiler de ne oldu..

Allah onlara bütün acıları yaşattı.Tek tek saymama gerek yok sanırım :D

fenirbehçe taraftarı kadar psikolojisi güçlü bir taraftar grubu asla yok.Bu kadar acıya yürek dayanmazdı.Eminim bunun da üstesinden geleceklerdir.Bank Asya yoluna yaşlı gözlerle uğurluyorum onları :D

Bersan'ın fenirlilere hitabesi ;

Çalın - Çırpın -Şike yapın- Kafa Yarın - sonra da namusluyuz ayağına yatın..

Önce allah,sonra Uefa dürecek defterinizi.

hoşgeldin, beyni yıkanmış taraftar topluluğu gibi düşünmezsin umarım, olaylara biraz objektif yaklaşırsan eğer aziz başkanınızın suçsuz olmadığını anlarsınız.Masumiyet karinesi ilginç bir kelime bunu kullanmaya çalışma bence çünkü bir durumda ilk asan kesen sizin takım yönetiminiz ve taraftarlarınız.Her neyse hoşgeldiniz umarım iyi vakit geçirirsiniz, fenerli olup olmaman bence burada bulunmana engel değil, ki bu da Galatasaray taraftar standardından kaynaklanıyor: )

haci oylede ben indirdim dosyayi.. yalan olmasin 400-500 sayfayimi ne? bizle ilgili olsa galiba bende okumazdim.. haha okunmaz haci 400-500 sayfa... ha okumadanda kendi takimimi savunmam oda ayri bi tez konusu..

400-500 sayfayı ben de okumadım tabi abi manyak mıyım? :D

Ama yani illa ki internette bulursun şikenin tespit edildiği sayfaları. "Aziz Yıldırım şike iddianame" yaz google'a, resimlerde kaç tane şey çıkıyor.

inanma. inanmak zorunda degilsin, konu benim bayan olmam degil dimi ? sen beni erkek olarak gor, karsinda bi erkek var farzet ne olcak ? sorun degil benim icin

liseli ergenler gibi konusuyorsun panpa guzelmis

laat dan een foto zien van je? of een link van je facebook pagina?

400-500 sayfayı ben de okumadım tabi abi manyak mıyım? :D

Ama yani illa ki internette bulursun şikenin tespit edildiği sayfaları. "Aziz Yıldırım şike iddianame" yaz google'a, resimlerde kaç tane şey çıkıyor.

onlari okudum canim, maclari vs.. hic kafa yormak istemiyorum..

bu arada su kusun esas durusa gecmesi beni olduruyor ya..

ilginç olan şu ki benim bulunduğum ortamda 10-15 arkadaş toplansakta arada bir iki fenerli ya oluyordur ya olmuyordur. Herkes Galatasaraylı. ilginç bir tesadüf herhaldi.

sagol ama gerek yok biz neyin ne oldugunu biliyoruz baska bi yerde sonuna kadar tartisirim ama buraya tartismak icin uye olmadim ben burda sabaha kadar yazsam ne fark edicem bu kadar kisi sen haklisin tamam diycek degil. inan cogu kisiye yazdim yazdim sildim (kufur veya baska bisey degil) ama savunmak icin gelmissin falan diycek bazi kisiler biliyorum o yuzden gerek yok, yoksa bizde neyin ne oldugunu cok iyi biliyoruz az cok takip ediyoruz.

Neyse fikrini değiştirmek için uğraşacak değilim. Ama tartışılacak esas arena burasıdır bunu unutma. Herkesin aynı doğrultuda düşündüğü bir yerde fikir beyan etmek tartışmak demek değildir zaten. Ben şike ile ilgili antuda bir tartışma olduğunu görmedim mesela. Herkes aynı fikirde olduğu için birisi birşey söyler, diğeride doğru söylüyorsun aynen katılıyorum pampa der geçer.

Neyse bakalım hayırlı olsun üyeliğin. Forumdaki arkadaşlarım için tek istediğim tahrik edici mesejlarının olmaması. Diğer sorularımı da bir tanışma merasimi olarak düşünebilirsin. Keyifli vakit geçirmeni dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt