Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

Bir cevap bekliyorum ben hala, ısrarla. Neden yani ? Ben ömrüm boyunca sizin forumunuza girme isteği hissetmedim. O yüzden merakımdan soruyorum. Biraz zorlasan şöyle. Neden böyle birşeye kalkıştın ?

bilmem guzel olur diye dusundum sizin takim taraftariniz da bizim forumlara uye olsa dicem gerci Fenerliler olamiyo siz nasil olcaksiniz orasi ayri konu da seviyeli bi sekilde tartissalar falan guzel olmaz mi ?

bilmem guzel olur diye dusundum sizin takim taraftariniz da bizim forumlara uye olsa dicem gerci Fenerliler olamiyo siz nasil olcaksiniz orasi ayri konu da seviyeli bi sekilde tartissalar falan guzel olmaz mi ?

Bir cevap değil bu maalesef:( Güzel olur diye düşündüm açıklayıcı olmamış. Gerçekten neden bunu istedin. Nasıl aklına geldi vs. Zahmet olmazsa öğrensek ?

O zaman hoşgeldin Melis,buraya gelen her fenerli gibi başlangıç yaptın,seviyeli tartışma,saygı falan...Umarım sonun onlara benzemez.

Aziz yıldırımı suçlumu bulanlardansın yoksa arkandayız büyük başkan diyenlerdenmisin?

ben inanmiyorum tabi bu benim kendi fikrim

neden fenerli buraya uye olmak ister diye sormus bi arkadas guzel soru ama cevabini bnde bilmiyorum :D

Ben biliyorum herhalde.

Sen dogru yolu buldun, Galatasarayli olmak istiyorsun.

Bu arada hosgeldin, kurallara uyduktan sonra problem cikmaz.

Bi tane vardı fenerli şike olayı patlak verince saçmalayıp banlanmıştı.Her ne kadar fenerlilerden gram haz etmesem de farklı fikirli insanlar renk katar foruma.Aşırıya kaçılmadığı sürece karşı değilim.

Ben hissetim valla,hatta GS yenince antuya girmek en büyük zevkim.:)

O farklı ama. Oradaki insanların yorumlarını okup kahkaha atmak başka, onlarla seviyeli sohbetler gerçekleştirmek başka.

Şahsen ben antu'ya falan o şekilde üye olmam. Çünkü Fenerbahçe'nin taraftar profili (Melis inansa da inanmasa da) düşük zeka ve kültür seviyesine sahip genel olarak. Seviyeli tartışma yapmanın mümkünatı yok.

Ama buraya bakıyoruz, Beşiktaş'lı 3-4 tane üye var. Fenerbahçe'li biri var, o arada bi giriyor "3-1 kazanırız sanırım" diyip 2-0 yenildikten sonra falan girmiyor. Ama yorum yapıyor yani, kimse de bişey demiyor sınırları aşmadıkça. Antu'da böyle bişey denesek %100 eminim kavga çıkar, anında ihraç yersin.

Ben hissetim valla,hatta GS yenince antuya girmek en büyük zevkim.:)

O farklı ama. Oradaki insanların yorumlarını okup kahkaha atmak başka, onlarla seviyeli sohbetler gerçekleştirmek başka.

Şahsen ben antu'ya falan o şekilde üye olmam. Çünkü Fenerbahçe'nin taraftar profili (Melis inansa da inanmasa da) düşük zeka ve kültür seviyesine sahip genel olarak. Seviyeli tartışma yapmanın mümkünatı yok.

Ama buraya bakıyoruz, Beşiktaş'lı 3-4 tane üye var. Fenerbahçe'li biri var, o arada bi giriyor "3-1 kazanırız sanırım" diyip 2-0 yenildikten sonra falan girmiyor. Ama yorum yapıyor yani, kimse de bişey demiyor sınırları aşmadıkça. Antu'da böyle bişey denesek %100 eminim kavga çıkar, anında ihraç yersin.

acik olayimmi, Melis Tuna diye birinin olmadigina inaniyorum.. senin ismin Fake..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt