Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

gerektiği zaman almak iyi oluyor mesela bursanın şampiyon olduğu sezon fener - tb maçını bir fenerliyle izleyen bunun ne kadar zevkli bir durum olduğunu anlar ;)

Bir Fenerli ile futbol tartışmaktan daha kötü birşey varsa o da futbolu çok iyi bildiğini sanan Fenerli bir kızla futbol tartışmaktır.En azından bana göre öyle.Yine de her takımdan seviyeli üyelere açığız tabiki.Hoşgeldin foruma.

Sevgili Melis...

Aramıza adam olması şartıyla her takımdan futbolseveri alırız. Gerçek hayatımızda bunu yapıyorsak sanal ailemizde de yapabiliriz. Burası da bizim sanal ailemiz.

Lakin ben şunu merak ederim; neden ezeli rakibinizin forumuna üye olmak istersiniz? :)

Uefada cemaatemi bağlı sence?Onlarda sizin suçlu olduğunuza karar vermiş ki disiplin cezalarının acil alınmasını istiyor.Uefadamı aziz yıldırımı bitirme çabasında sence?

Sevgili Melis...

Aramıza adam olması şartıyla her takımdan futbolseveri alırız. Gerçek hayatımızda bunu yapıyorsak sanal ailemizde de yapabiliriz. Burası da bizim sanal ailemiz.

Lakin ben şunu merak ederim; neden ezeli rakibinizin forumuna üye olmak istersiniz? :)

Cevap veremedi hocam. Bekliyoruz hala. Zor bir soru dedi:)

konuyu aciyosunuz cevap verin diyosunuz cevap verince de linc ediyosunuz sonra Fenerbahceyi burda savunmak icin uye oldugumu dusunuyosunuz neden cevap veriyim

Bu kadar zor olmasa gerek sorduğum soruya cevap vermen.

Bu cevabından anladığım kadarıyla iddianame okumamışsın, sadece Lube Ayar falan okumuş/dinlemişsin. Çünkü iddianame okuyup da Fenerbahçe'nin şike yapmadığını söyleyebilecek kişinin elinin klavyeye erişip, foruma üye olacak beyin fonksiyonlarının olmadığını düşünüyorum.

ben ve babam, fanatik Galatasarayliyiz, 3 tane fanatik fenerliyle izliyorduk. morarttim adamlari :asd:

Balayindayim o zaman.. gittik hanimla maci seyretmeye.. antalyaya indik.. mac var felan fismekan.. oturdu bi kafeye.. heryerde fenerli, 10 kisi felan trabzonlu var.. oturdum Fenerlilerin arasina.. hahahaha Hanim fenerli bu arada.. ben diyim 100 sen de 150 kisi felan var.. bayraklar felan acik havada.. koca ekran.. sinema gibi bide 5 tl giris icin odedik adam basi..

sonra gol haberi felan dediler.. bayraklari salliyorlar onumde seviniyorlar.. sampiyonuz felan.. sonra 2 dakika gecmiyor goruntude.. SAMPIYON BURSASPOR yaziyor.. icimden guluyorum.. hahahaha.. sonra su yorum otobus beklerken.. (dolmus) fenerlinin biri.. abi icime okuz oturdu hemde kocaman bi okuz... hahaha ne balayiydi beaaaa

Balayindayim o zaman.. gittik hanimla maci seyretmeye.. antalyaya indik.. mac var felan fismekan.. oturdu bi kafeye.. heryerde fenerli, 10 kisi felan trabzonlu var.. oturdum Fenerlilerin arasina.. hahahaha Hanim fenerli bu arada.. ben diyim 100 sen de 150 kisi felan var.. bayraklar felan acik havada.. koca ekran.. sinema gibi bide 5 tl giris icin odedik adam basi..

sonra gol haberi felan dediler.. bayraklari salliyorlar onumde seviniyorlar.. sampiyonuz felan.. sonra 2 dakika gecmiyor goruntude.. SAMPIYON BURSASPOR yaziyor.. icimden guluyorum.. hahahaha.. sonra su yorum otobus beklerken.. (dolmus) fenerlinin biri.. abi icime okuz oturdu hemde kocaman bi okuz... hahaha ne balayiydi beaaaa

Sen evlimiydin laa?

Normal hayatta bir fenerli benimle pek takılamaz, özellikle de bu şike olaylarından dolayı bildiğiniz sinir sistemi falan kalmadı.

Bu arada fenerlilerin ''şike yapıldığına inanmıyorum'' demeleri yok mu, ayrı bi hasta oluyorum..

İnanmakla mı oluyor bu işler... Tapeler, havada uçuşan küfürler, inşaatlar, tarlalar... At gözlüklü ezikler sizi inanmamaya devam edin siz.. Kandırın kendinizi..

Allah başka dert vermesin Melis (İsmin gerçekten buysa tabiki). Sen dertlerin en büyüklerinden birine sahipsin zaten :) Bu arada antuya niçin 3 seneden beri alınmadığını düşündün mü hiç? Ayrıca bu olay sana aynı takımı tuttuğun fanatiklerin ne kadar hoşgörü sahibi olduğu konusunda bir fikir oluşturmadı mı? Peki ben istenmediğim ya da kabul edilmediğim yere niçin 3 senedir üye olmaya çalışıyorum diye kendi kendine sormadın mı? Peki buradaki insanlar sana bazıları tasvip etmesede hoşgörülü davranmaya çalışırken fener taraftarı ile Galatasaray taraftarı arasındaki farkı kavrama imkanına sahip oldun mu? Ayrıca tapelerde sayfalarca küfürlü konuşması olan başkanının konuşmalarını okurken bir bayan olarak utanmadın mı? Utandıysan hala nasıl başkanının ardında durabiliyorsun? Bu sorularıma cevap verirsen sevinirim. 10-0 yenildiğinizde bile verecek cevabın olduğuna göre bu sorulara verilecek çok güzel cevaplar bulabilirsin sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt