Arda fena patladı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda fena patladı!

Cevap: Arda fena patladı!

Ha birde adama göbekli diyenler yakından gördümü acaba?Birkak hafta önce formasını soymuş fotosu vardı gayet düzgün fiziği forma yanıltır mesela milli takım forması hep zayıf gösterir adamları.O yüzden canlı görmeden bişey demeyin.Ayrıca arda 72 kiloymuş 176 boyu son derece normal iyice saçmalıyorunuz eleştiricem diye..

Bu adam hala ligde asist kralı 7 golü var sezonu çoğunu forvet geçirmesine rağmen..Bir çok maçıda attığı gollerler kurtardık gaziantep denizli beşiktaş trabzon aklıma gelenlerden birkaçı

Aklından çıkmıyor zaten Ardanın.;)

Galatasaray kaptanı aynaya baktığında "çok şükür" demekle olunmuyor sadece, takımımının kritik haftalardan geçtiğini unutmayıp mahçubiyet duygusuyla büyüğü küçüğü demeden herkesi fitillemekle başlar, eleştirilere aldırmamayla devam eder, sözleşmesi devam edene kadar da kafasında varsa bile başka takımı milletin ağzına sakız etmemesiyle son bulur.

Anladın ?
icon12.gif

Galatasaray kaptanı aynaya baktığında "çok şükür" demekle olunmuyor sadece, takımımının kritik haftalardan geçtiğini unutmayıp mahçubiyet duygusuyla büyüğü küçüğü demeden herkesi fitillemekle başlar, eleştirilere aldırmamayla devam eder, sözleşmesi devam edene kadar da kafasında varsa bile başka takımı milletin ağzına sakız etmemesiyle son bulur.

Anladın ?
icon12.gif

Nerden biliyor kaptanlık yapmadığını?

Leo francoya sahip çıkamdı mı bu hafta?

Anladın ?
icon12.gif

Söylediklerin o kadar takılacak noktalar değil bence. Liverpool a niye gitmek istediğini daha önce açıklamıştı. Ronaldoda Manuda oynarken Real e gitmek istediğini belirtmişti. Kimseyede sakız olmadı. Kulübüne para kazandırdı ve gitti.

Söylediklerin o kadar takılacak noktalar değil bence. Liverpool a niye gitmek istediğini daha önce açıklamıştı. Ronaldoda Manuda oynarken Real e gitmek istediğini belirtmişti. Kimseyede sakız olmadı. Kulübüne para kazandırdı ve gitti.

Ronaldo konuştuğu kadar da oynuyordu ama ne taraftarı üzen oyunu vardı, ne de takımı böyle kritik bir zamandaydı.

Kaldı ki elin şımarık Ronaldo'su beni ilgilendirmez.

Ben Galatasaray'lı Arda'ya bakarım.

Ne güzel işte içten samimi bir kaptanımız var. ;)

Boş yorum doldur öyle gel.

Ronaldo konuştuğu kadar da oynuyordu ama ne taraftarı üzen oyunu vardı, ne de takımı böyle kritik bir zamandaydı.

Kaldı ki elin şımarık Ronaldo'su beni ilgilendirmez.

Ben Galatasaray'lı Arda'ya bakarım.

Boş yorum doldur öyle gel.

Ben örnek vermek amacıyla söyledim. Normal şeyler bunlar. Türkiyede bu kadar üst seviyeye gelmiş bir futbolcunun avrupaya gitmek istemesi çok normal.

Dolusu kalmadı boşuyla idare et.

Ben örnek vermek amacıyla söyledim. Normal şeyler bunlar. Türkiyede bu kadar üst seviyeye gelmiş bir futbolcunun avrupaya gitmek istemesi çok normal.

Dolusu kalmadı boşuyla idare et.

Doldurdun geldin bile.

İstemesine kimse ses etmedi zaten, gönlünden geçenleri söylediklerinde bu kadar tepki görmüş müydü ? Hayır. Hepimiz inşallah o günleri de görürüz seninle tekrar gurur duyarız bile dedik.

O yüzden aradaki farkı iyi bellemek lazım, eminim ki yönetim de kulağını çekicektir Arda'nın. Bırakın Arda Galatasaray kaptanı diye yakıştırmamayı ben sipsinin karakterine bile yakıştırmadım bu açıklamaları katıldığım yerler dışında.

Mevzu bundan ibaret.

Doldurdun geldin bile.

İstemesine kimse ses etmedi zaten, gönlünden geçenleri söylediklerinde bu kadar tepki görmüş müydü ? Hayır. Hepimiz inşallah o günleri de görürüz seninle tekrar gurur duyarız bile dedik.

O yüzden aradaki farkı iyi bellemek lazım, eminim ki yönetim de kulağını çekicektir Arda'nın. Bırakın Arda Galatasaray kaptanı diye yakıştırmamayı ben sipsinin karakterine bile yakıştırmadım bu açıklamaları katıldığım yerler dışında.

Mevzu bundan ibaret.

Senin düşüncen; "Takım kritik haftalarda böyle açıklamaları yapmasını doğru bulmuyorum"

Bu düşüncene saygılıyım.

Arda o kadar mantıklı şeyler söylemiş ki.

İşine gelmeyen eleştiriyor.

Helal olsun Arda sana.

Arda akilli güzel konusuyor mantikli konusuyor güzel mesajlar veriyor amaaaa Arda sen su an Galatasarayin futbolcusunun her seferinde de yok liverpoolmus yok avrupaymis deme kardesim yapma böyle Kaptanisin sen bu takimin.

Senin görevin takimi toparlamak arkadasligi her futbolcu arasinda yerli yabanci üst düzeyde tutmak.Takim ruhunu olusturabildinmi?Takim olma yolunda bir kaptan olarak ne gibi katkilar yaptin?Hic bir zaman özel zamanini alipta futbolcularla bir araya gelip cesitli ortamlarda bulundunuzmu görüyoruzki takimda yabancilar ve yerliler arasinda gruplasma var bunlar neden var?

Arda sen bana bunlari anlat birak liverpoolu avrupayi felan.

Bide kendisini kesinlikle gelistirmesi lazim sut cekmeyi ögrenmesi lazim sol ayagini güclendirmesi lazim fizik kondisyonunu gelistirmesi lazim , bunlari yapmadan Avrupada oynamasi zor.

ardasız takım çok kötü oynuyor iki ucu poklu deynek

ama gitmsesinide çok isterim hayırlısı neyse o olsun

arda niye patlamış. taraftarın patlaması gerekiyordu biz yine sindirdik, sağlık olsun dedik. arda'ya noluyor :) tam da zamanıydı ''gitmek istiyorum'' demenin. Galatasaray'ın kaptanı çıkıp ''gitmek istiyorum artık yeter'' diyor, vay anasını.

Üst Alt