Arda İdmanda Sakatlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda İdmanda Sakatlandı

Cevap: Arda İdmanda Sakatlandı

Yuh diyorum baska bisey demiyorum.

O degilde Arda ya da yaziklar olsun. Bilmiyormuydu sanki tekrardan sakatlanma olasiliginin yüksek oldugunu. Ne b.kuma gidiyorsun. Affini al, yat asagi. Senin klübünün cok ihtiyaci var sana, ayrica kaptan olacaksin.

Arda Turan Sakatlandı!!!

Arda Turan Milli Takımımızın Akşam İdmanında Sakatlandı.Buz Tedavisi Uygulanan Arda'nın Sakatlığının Ne Durumda Olduğu Bilinmiyor.

Kaynak : Galatasaray Gazetesi

Ne demek oluyor şimdi bu bilgisi olan var mı ??? :mad::mad:

Kanaltürk'te idmanı yarıda bıraktı, ntvspor'da tamamnında yer aldı diyor.Kesin bir şey var Arda tamamen iyileşmeden şu maçlarda oynayacak.Zaten sakat gittiydi takıma.

Arda'yı çok severim ama neredeyse her açıklamasında Avrupaya gitmekten bahsediyor. Milli takımda çok göz önünde, orada oynadığı futbol çok göz önünde. Neredeyse milli takımda oynadığı tüm maçlarda süper performans sergiliyor. Orayı avrupaya açılacağı bir kapı olarak görüyor olabilir. Bu açıklamaları yapan birinin milli takımı daha çok önemsemesi tabiki kaçınılmaz oluyor. Aferin büyük kaptan böyle devam, hedefe ulaşacaksın...

Cevap: Arda Turan Sakatlandı!!!

Milli maclarda döktürdükten sonra, bir sonraki milli maclara kadar istirahate cekilecek demek.

Bunlar birşey değil ki, zamanında 9-10 oyuncumuz çağırılıyordu milli takıma, fakat ben hiçbirinin sakatlandığını görmedim.

Haber kesinleşinceye kadar bu konuda emeği geçen herkes hakkında ki küfürlerimi saklı tutuyorum :mad:

Gülmekten kahve boğazıma kaçtı :) Sertaç yazıyordu herhalde ne taktiği ne sistemi, ne Rijkaardı falan diye. Tebrik ederim kendisini, gerçekten ne taktiği, ne sistemi, ne Rijkaardı ne Terim'i. Hani yokki birşey tartışılacak gerçekten, dediği gibi Nirvana'ya çoktan ulaşmış bizimkiler :)

Abicim yemin ediyorum eleştirilecek hiç bir şey kalmadı.

Neyi eleştiricez abi?

Sıkıldım artık. Ne haliniz varsa görün ya..

Üst Alt