Arda İdmanda Sakatlandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda İdmanda Sakatlandı

Cevap: Arda İdmanda Sakatlandı

Yarın Galatasaray'da sakatlanacak futbolcular kimler.

Gazeteniz Gscimbom'da

Gün aşırı bir sakat, belki ligde lider değiliz ama verdiğimiz sakatlarla bu alanda liderliği kimseye kaptırmayız. Yaşasın

Almanya ve Azerbaycan maçlarında full oynamazsa ben de bir şey bilmiyorum.Arda'da da suç var arkadaş.

katılıyorum.arda ayıp etmeye basladı bu konuda.anlamadıgım bir şey var.doktorlar falan her sey bı yana.ardayı mesela bugun adnan polat bu haberi duyduktan snra arayıp bıraz sert bı uslubla uyarıp,affını ıstemelısın telkınınde bulunması mantıklı olmaz mı?

yonetımınden,saglık ekıbıne,futbolcusuna kulubumuzde gercekten garıp bir işleyiş var

katılıyorum.arda ayıp etmeye basladı bu konuda.anlamadıgım bir şey var.doktorlar falan her sey bı yana.ardayı mesela bugun adnan polat bu haberi duyduktan snra arayıp bıraz sert bı uslubla uyarıp,affını ıstemelısın telkınınde bulunması mantıklı olmaz mı?

yonetımınden,saglık ekıbıne,futbolcusuna kulubumuzde gercekten garıp bir işleyiş var

Ne tamki takımda o da tam olsun. Ben hiç şaşırmıyorum bu tür durumlara artık. Hatta Arda ve Sabri milli maçta sakatlanıp, ertesi milli maça kadar düzelirlerse gene şaşırmam. Artık Galatasaray'ın yaptığı şeyler, futbolcular, yönetim vs. vs. hiç biri şaşırtmıyor ve yapılanlar tuhafta gelmiyor artık..

Arkadaşlar biraz kaptanınıza güvenin.En son maçtan sonra sakat sakat oynamayacağım dememiş miydi ? Arda iyileşmişse oynar.Ki zaten Aksi bir durumda tepki çekecektir.Zannetmiyorm aksi bir durum olsun

Arda iyi futbolcu, Türkiye'nin en yetenekli oyuncusu fakat Arda profesyonel bir oyuncu prototipi çizmiyor. Medyanın kız arkadaşı ile olan haberleri vs. vs. değil. Tabiki doğal bir şey bu. Fakat onun dışında seyirci ile diyaloğu, takım içindeki davranışları, verdikleri röportajlar vs. vs. bende Arda için hiç profesyonel bir oyuncu izlenimi uyandırmadı. Oynarsa şaşırmam ben Arda sakat sakat.

yapılacak tek şey milli takım sevdalı!!!!!!!! bu arkadaşları kadro dışı bırakmak.gitsinler oğuz hocalarıyla antreman yapsınlar.

bayern in yaptığı gibi tff ye okkalı bir tazminat davası açmalı.

Adamlar Robben'in sakatlığından şampiyon olamayacaklar belki de haklarını arıyorlar.Aynısını bizim yönetim yapmaz.Rijkaard'a vuralım tabi rahat rahat ama futbolcularımızın bu amatörlüğüne ve milli yetkililerin bizi umursamazlığına karşı çıkalım.

vay anasını arkadaş ya artık küfür bile edemiyorum bu nasıl bir şanstır anlamadım gitti.

Tuuuh sana! Arda! Nasıl sakatlanırsın?

Arda'yı her zaman ölümüne desteklerim. Hele yandaş medyaya asla yem edilmesine izin veremem.

Ama görünen köy kılavuz istemez. Sen kış ayında, sıkı giyinmeyeceksin, soğuk soğuk şeyler içeceksin, yağmur altında duracaksın, sonrada sana "hastalanacaksın oğlum" denildiğinde "Allah korusun ya" diyorsun.

Bu da buna benzer birşey.

Türk Milli Takımı Ardaya muhtaç degildir. bence aday kadrosunda çıkarmalıdır. Futbolda fedakarlık yoktur. göz boyamanında anlamı yok.

böyle pısırık pasif yönetim olursa ayağı kırılsa da oynar bizim topçular..

Yönetimde iş yok yönetimde (sadece adnan polatta diyebiliriz)

Lig tv de son dakika haberi : Arda antrenmanı yarıd bıraktı ve büyük ihtimalle Almanya maçında yok :mad:

Ardaaaaaaaaaaaaa Ardaaaaaaaaaaaa sana o kadar kızgınım ki şuan..Ama her zaman ki gibi düşüncelerim kelimelere dökülmüyora üzerinde taşıdığın forma kolun da takılı duran pazubant için

Üst Alt