Arda İdmanda Sakatlandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda İdmanda Sakatlandı

Cevap: Arda İdmanda Sakatlandı

Özhan Canaydın yönetimi bile bu kadar pasif deildi.. Adnan polat inanılmaz bir pasif başkan hiç bir ağırlığı yok Gökhan Gönül bu durumda olsa Aziz yıldırım Gönderirmiydi sizce?

Of fener macına yetiş be Arda neden iyileşmeden Antremana cıkarsın ya hıc akıl yokmu :( şimdi tedavi ol iyileş gene kondısyoner eslıgınde calıs of of

arda sakatlanmış :mad: :(

8 Ekim cuma günü Almanya ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımımız çalışmalarını sürdürürken Arda Turan haberi ile sarsıldı.

Lig TV'de yer alan habere göre, yıldız futbolcu Arda Turan'ın idmanda sakatlandığı ve Almanya maçında oynamasının zor olduğu belirtildi.

DHA'nın servis ettiği haberde ise, yetenekli oyuncunun antrenman sırasında kasığından sakatlandığı ve Almanya maçında kesinlikle oynayamayacağı öğrenildi. Arda, idmandan çıkıp hastaneye götürülürülürken basın mensuplarına kendi ağzından, Almanya maçında forma giyemeyeceğini söyledi.

:( :mad:

Eğer sakatlık çok ciddi ise Rijkaard bu sefer sadece sitem etmekle kalmaz.. :)

Çok kötü oldu.

Cevap: arda sakatlanmış :mad: :(

yani yuh diyorum arkadaş ya,hakikatten olmaz böyle birşey..

abi olmuyo gerçekten inanmaya başladım artık şu büyü işlerine,kesin bi terslik bela var takımın üstünde :mad:

yapılacak tek şey milli takım sevdalı!!!!!!!! bu arkadaşları kadro dışı bırakmak.gitsinler oğuz hocalarıyla antreman yapsınlar.

bayern in yaptığı gibi tff ye okkalı bir tazminat davası açmalı.

ben katılıyorum buna.yanı sen ekmek yedıgın yerı ıkıncı plana atacaksan bı kac hafta bence kadro dısı bırakılmasında problem yok,hatta disiplin budur

Geçmiş olsun, ne diyelim. Belçika maçında bileğinden sakatlanmıştı, şimdi kasığından.

Üst Alt