Arda İdmanda Sakatlandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda İdmanda Sakatlandı

Cevap: Arda İdmanda Sakatlandı

Biz hep hatalari baskarlinda arar olduk. Her konuda. Biraz kendimiz aynaya bakalim.

Ne yönetimde is vaaar ne futbolcularda.

Oguz Cetin den kime ne hocam? Herkes biliyor kimin ne oldugunu. Basin zaten öylede böylede yazacak biseyler buluyor.

Hepsi hikaye. Ardanin gitmesi hata.

bence ardayla bi ilgisi yok... suç ardayı milli takıma gönderen bizim yönetici,t.direktörve kulüp doktorlarınındır ve ardanın idmanda 2 yrinden tekrar sakatlanmasına rağmen hala kadroda tutmaya inat eden milli takım teknik heyetidir.... bizim yöneticiler futbolcularımıza sahip çıkmalı.... biliyoruzki arda hem bizde hem milli takımda sakat olsa bile oynamak ister..

Söylediğin şeylere dikkat et.

Söylediği şeyler ağır olabilir.

Ama bir futbolcunun bile bile lades yapması sakatlık konusunda çok trajikomik.

Ayrıca sadece Arda'yı sen sevmiyorsun. Bizde seviyoruz. Bu adam için fan-forumu açtığımı hatırlıyorum.

Ama Arda'nın son 1 yıldır röportajlarından, bu tarz cidden mantıksızca hareketleri sinirlerimi zıplatıyor.

Savunmak için şekilden şekile girmeyin yani.

Kafanız mı iyi?

Nasıl gitmeyebilir milli takıma?

Kulüp göndermese neyse, adamlar doktor raporunu alıyor, oynayabilir diyor.

Arda ne diyecek?

Başınıza taş yağsa ondan bileceksiniz...

Kafanız mı iyi?

Arda ne diyecek?

arda kendimi hazir hissetmiyorum diyince tutup silah zoruylami oynatacaklar adami, sakat iste adam doktor raporunu napicaklar isterse yuzbin kere oynar yazsin

arda kendimi hazir hissetmiyorum diyince tutup silah zoruylami oynatacaklar adami, sakat iste adam doktor raporunu napicaklar isterse yuzbin kere oynar yazsin

adamlar ardanın lafıyla hareket etmezler çıkarıp idmanda denerler sonra da böyle sakatlarlar.. arda kendimi hazır hissetmiyorum derse bunu oynamak istemiyor diye algılarlar ve ardaya demediğini bırakmaz bu satılık medya

Kafanız mı iyi?

Arda ne diyecek?

Ahmet bilmiyormuş gibi konuşma ya. Arda'yı sadece siz değil bizde seviyoruz. Şöyle demagoji yapmıyormusunuz çıldırıyorum.

Arda'da sakatlığının nüksetme tehlikesi olduğunu biliyor. Aptal değil bu adam. Aynı yerden sakatlanmasa bile, %100 geçmediği için vücud direnci düşer ve başka bir yerden sakatlanma riskin, normalden daha fazladır. Frank Rijkaard ve Johan Neeskens, sakatlıklardan ve milli takıma sakat gidip sakat dönmelerinden şikâyetçi. Kendi sağlığını ve kulübünü düşünen bir futbolcu isterse oynamaz. Bu kadar basit.

Söylediğin şeylere dikkat et.

ben soyledıgım seylere dıkkat etmiyorum.çünkü benim oyuncum kendıne dikkat etmıyor mesela,idmana cıkmadan takımla taa berlıne kostura kostura gıdebılıyor.orda bı yerlerını yırtarken dun aksam hafıften vucut uyarı verıyor ama benım metın oktay cakması efsanem olmaz ole sey daha fazla zorlayımki bı an once sakatlanayım dıyor ve beklenen haber alınıyor.arda sakatlandı.

bu sırada benım super DIKKATLI yonetımım olaylara uzak kalıyor.mesela ardaya rest cekıp gıtmıceksın dıyemıyor.

gordugun gıbı balık bastan kokuyor.benım oyuncum,yonetımım dıkkatli hareket etmezse bende dıkkatlı konusamıyorum.bunda kusura bakılcak birşey de goremıyorum

Ahmet bilmiyormuş gibi konuşma ya. Arda'yı sadece siz değil bizde seviyoruz. Şöyle demagoji yapmıyormusunuz çıldırıyorum.

Arda'da sakatlığının nüksetme tehlikesi olduğunu biliyor. Aptal değil bu adam. Aynı yerden sakatlanmasa bile, %100 geçmediği için vücud direnci düşer ve başka bir yerden sakatlanma riskin, normalden daha fazladır. Frank Rijkaard ve Johan Neeskens, sakatlıklardan ve milli takıma sakat gidip sakat dönmelerinden şikâyetçi. Kendi sağlığını ve kulübünü düşünen bir futbolcu isterse oynamaz. Bu kadar basit.

Vatan haini ilan ederler adamı be! Siz bilmiyorsunuz galiba bu ülkeyi...

Arda kendimi riske atamam deyip Almanya maçında oynamayacak? Biz de kaybedeceğiz... Sonra? Üç sene beyninği s...ler adamın...

Arda kendimi riske atamam deyip Almanya maçında oynamayacak? Biz de kaybedeceğiz... Sonra? Üç sene beyninği s...ler adamın...

S.ler agaaa, basin zaten bizi iyi ede ede orusbu olacagiz iyice. Birileri cikip dur demeli bu ise.

Arda gitmiyecekti. Ama bütün hata Arda nin mi? Tabiki degil.

Yönetim, Arda, Oguz.

tuna ne dedi de 1 hafta yedi lan,bu forumda arda yı eleştirmek yasak mı?,elano nun anasını bellediniz 1 sene kimse ceza yemedi!!!!,çok objektifsiniz he.

Burda görevde bize düşer. Ancak biz taraftar olarak Arda'nın sinema kapatma olayına tezahürat yapacağımıza, iki senedir hem teknik heyete, hem Arda'ya, hem GS değerlerini aşağılayan heriflere bir tezahürat (!) yapamadık..

Üst Alt