Arda Turan Dönüyor İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Dönüyor İddiası

bide utandırıyormus taraftarı. (ilk olmaz) zaten kim için on numara topçu müthiş yıldız dense elimizde patlıyor, bide hiç beklenti olmayan birine bakalım.

forum istiyorsa futbolcu dikiş tutmuyor, yıllardır değişmeyen gerçek bu.

Bu adam birde hangi pozisyonda oynayacak? Serinin önüne dinamik adamlar daha mantikli. Son 2,5 senede 39 mac yapan ve 6 gol katkisi olan bir oyuncuyu kanatada atamazsin, cünkü bize orda scorer adamlar lazim. Zaten kanatta oynamak icin artik temposu kalmamistir.

kadro mühendisliğini bırakalım hocaya teslim edelim takımı. istediğin oyuncuları al ten uyumu olmadığı sürece bir hiçsin. o yüzden şu gelse iyi olurdu, bu çok iyi oyuncudur takıma uygundur varsayımlarını sürat ile geçelim. kurulsun takım sürülsün sahaya meyve verecek mi vermeyecek mi zaman gösterecek nası olsa.

kadro mühendisliğini bırakalım hocaya teslim edelim takımı. istediğin oyuncuları al ten uyumu olmadığı sürece bir hiçsin. o yüzden şu gelse iyi olurdu, bu çok iyi oyuncudur takıma uygundur varsayımlarını sürat ile geçelim. kurulsun takım sürülsün sahaya meyve verecek mi vermeyecek mi zaman gösterecek nası olsa.
galatasaray his takımıdır lafı bu sene bikez daha kanıtlandı. 11 tane kağıt üstünde iyi kariyerli yabancı sahaya sürdük sonuç sahada yürüyen gamsız bi takım oldu ve ilk yarının yıldızları ömer bayram ve adem oldu. o yüzden mutlaka yerli iyi oyuncuları kadroda bulundurmak çok önemli hele yabancı kontenjanı gelmişken. yerli oyuncu sahaya ruh koyar yabancı kalite koyar

Maaşı geçtim Maç başı bile vermiceksin.
Sadece gol veya asist yaptığında belli bi miktar alsa 18 yaşında ki gibi top oynar bu gereksiz arda

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Geliyosa gelsin banane ya
Vatan millet.meselesi haline getirmenin bir alemi yok
Futbol bu, gelir topunu oynar isini yapar kimse birşey demez

Arda Turan Galatasaray’a geri dönüyor. Önümüzdeki günlerde Florya’da antrenmanlara başlayacak olan Arda futbolu bıraktıktan sonra da Fatih Terim’in yardımcısı olacak. Terim’in diğer yardımcılarının da Selçuk İnan ve Hakan Balta olması planlanıyor.

via @asporcomtr

Takımın az koşmasına çözüm olur. Ayrıca kırılgan ve karaktersiz futbolu tek başına ortadan kaldırır.

Futbolu bıraktıktan sonra da genç oyunculara karakter ve çalışma ahlakı öğreterek yetişmelerine yardımcı olur.

Bu planı çok beğendim.

Kendi gelmek için can atar zaten boşta ama başkan ve yönetim net biçimde noktayı koydu iddiayı atan Evren Turan geçen devre arası ortalığı karıştıranda kendisi Arda'yı getirmek için gerek sosyal medyada gerek çıktığı malum medya kuruluşunda can siperane çalıştı şimdi gene çalışıyor yemezler ama bu evlat muamelesi yetti

Yaziklar olsun..4 senedir top oynamiyan son 1 sene topa ayagi deymemis 33 yasinda bi futbolcu bahsi gecen..Futbol olarak koca bi sifir..Silahi belinde siyaset kafasinda cumhurbaskanina yakin olup transfer yapabilecegini degerli olacagini dusunen hastane basan evli kadinlara uku orta sarkan dedesi yasinda gazeteci yumruklayip kufur eden , hocasına saygisizlik eden captan dusunce yalakalik edip takima aldirmasini saglamakta beis gormeyen yuzu kizarmayan, acun ve ekibiyle hali sahada yeni sezona hazirlandigini rahtalikla soyleyebilen hatta her zamanki gini sezona bomba gibi basladim 3 5 mac sonra yine saldim diyen is ahlaki olmayan, grupcu adamci genclere olabilecegi tek ornek kötü ornek olan adamin kulubun inunden gecmemesi lazim..Sunu da söyleyim hocayi yonetimi herkesi sirtindan vurabilecek tehlike ve karkaterde Adamdir kendisi uzak dursun bayrampasaspor da vefacilik oynasin

Yaziklar olsun..4 senedir top oynamiyan son 1 sene topa ayagi deymemis 33 yasinda bi futbolcu bahsi gecen..Futbol olarak koca bi sifir..Silahi belinde siyaset kafasinda cumhurbaskanina yakin olup transfer yapabilecegini degerli olacagini dusunen hastane basan evli kadinlara uku orta sarkan dedesi yasinda gazeteci yumruklayip kufur eden , hocasına saygisizlik eden captan dusunce yalakalik edip takima aldirmasini saglamakta beis gormeyen yuzu kizarmayan, acun ve ekibiyle hali sahada yeni sezona hazirlandigini rahtalikla soyleyebilen hatta her zamanki gini sezona bomba gibi basladim 3 5 mac sonra yine saldim diyen is ahlaki olmayan, grupcu adamci genclere olabilecegi tek ornek kötü ornek olan adamin kulubun inunden gecmemesi lazim..Sunu da söyleyim hocayi yonetimi herkesi sirtindan vurabilecek tehlike ve karkaterde Adamdir kendisi uzak dursun bayrampasaspor da vefacilik oynasin
Ben merak ediyorum.
Kimse bunları Arda'nın yüzüne söylemiyor mu?
Ya da kendisi bunların farkında değil mi?
Ne cüret kendisini daha bize yamalamaya çalışıyor.
Gitsin dizide oynasın, survivor yapsın ne biliyim işte takılsın bir yerlerde.

Bizden uzak dursun.

Gscimbom mobil

Üst Alt