Arda Turan Dönüyor İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Dönüyor İddiası

Gelsin, 40 yaşında ki emre ibfb de oynuyorsu, arda da gelsin kendini affettirsin. Sonra yardimci olarak gorev yapsin teknik kadroda. Boyle Galatasaraylila ihtiyac var, yoksa emre maloglu gibiler rahatca at koşturur! Tek dilegim, umarım akillanmistir, katkı saglar ve kendini affettirir!

Ilk baslarda bir cosar hevesle. O coskuyla sakatlanip pert olur. Kulube abiligine soyunur muhtemelen. O vucut kaldiramaz daha dinamik futbolu.

besiktas yenilgisinden sonra dansoz oynatan adamlar kaptanlik yapiyorken ses cikarmiyosunuz gercek kaptan geliyor diye deliriyorsunuz
KAPTAN TURAN ARDA 66

1_4d6780c0c0a8f47f9d2e163bfe5991c2.jpg

takım iyi giderse arda'nın takımda olması sıkıntı yaratmaz. oynamasa bile takım kazandığı için gündemi meşgul etmez bu durum.

ama işler kötü giderse arda tartışılır. onu getiren fatih hoca da tartışılır elbette.

ft bunları düşünerek yapmalı hamlesini.

Çok önemi olmayan bir transfer olsa ne olur olmasa ne olur,Adem kadar katkısı olmaz bence.Son 3 sezon 3 maç 90 dakikası var herifin.Bu kadar konuşmaya değmez takımı karıştırmasın kafi.

takım iyi giderse arda'nın takımda olması sıkıntı yaratmaz. oynamasa bile takım kazandığı için gündemi meşgul etmez bu durum.

ama işler kötü giderse arda tartışılır. onu getiren fatih hoca da tartışılır elbette.

ft bunları düşünerek yapmalı hamlesini.
Bu bir kriter olmamali takım iyi giderse Ahmet Çalık da tartışılmıyor... Hatta ben olsam kadroda beni bile tartismazsiniz helal olsun çocuk sıkıntı cikaadan yedekte oturuyor dersiniz

Bu bir kriter olmamali takım iyi giderse Ahmet Çalık da tartışılmıyor... Hatta ben olsam kadroda beni bile tartismazsiniz helal olsun çocuk sıkıntı cikaadan yedekte oturuyor dersiniz

olmamalı ama öyle olacak eğer transfer gerçekleşirse

bu tip işlerde her zaman takım başarısı öne çıkar. işler iyi giderse kimse sesini çıkarmaz. hatta övgüler bile gelir.

Üst Alt