Arda Turan: "En üzücü olan, sevgimizi hep anlatmak zorunda olmamız… Çabuk unutuluyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "En üzücü olan, sevgimizi hep anlatmak zorunda olmamız… Çabuk unutuluyor"

Işıtan Gün'ü 10 yıl önce attığı tweetler yüzünden eleştiren amailerde Arda'yı Galatasaray'da idari veya TD olarak görmek isteyenler samimiyetsiz, ikiyüzlü kişilerdir.

Bu güzel bir paylaşım. Bunda beis yok.
Arda'nın Galatasaray'ı belki ben dahil buradaki birçok kişiden daha çok sevdiğini düşünüyorum, her zaman böyle düşündüm.

Lakin, Arda'ya kızılan nokta bu kadar salması, ulan dönmüşsün işte yuvana, hiç mi gram çalışmazsın? Kendi zevklerin, hayatın bu kulüp için önce geliyorsa, artık futbol senin için gün doldurmaksa, bunu bizde yapmayacaktın. Gelmeyecektin. Geldiysen Joseba Etxeberria gibi olacaktın sen.

Olamadın.

Bırak artık, çok seviyorsan kulübe farklı şekilde faydalı olmaya çalış. Futbolculuk ehliyeti senden gitti, o ehliyeti kaptıralı çok oldu 66 Arda...

Sen artık ikinci fotoğraftaki Arda'sın, tıknaz, gömlekli, gözlüklü. Futbolcu değil.

Üst Alt