Arda Turan Kendisini Eleştiren Bir Takipçisini Tehdit Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Kendisini Eleştiren Bir Takipçisini Tehdit Etti!

arda_turan_a_yakismayan_davranis_h15559_60ef5.jpg

Arda Turan, La Liga'da sezonun en kötü 11'ine seçildi. Arda, kendisini eleştiren bir takipçisini tehdit etti.

Dünyanın en yaygın futbol web sitesi olarak bilinen goal.com, bu sezon İspanya La Liga'da mücadele etmiş tüm oyuncuları analiz ederek yılın en kötü 11'ini belirledi.

La Liga'nın bu sezonki hayal kırıklığı yaratan futbolcuları arasında Arda Turan da yer aldı.

Sertaç Saraç adındaki bir futbolsever Instagram'dan Arda'nın bu durumunu herhangi bir argo ya da küfür olmadan eleştirdi. Ancak Arda'nın buna yanıtı çok sert ve tehdit doldu oldu.

Arda takipçisine, "Seni bulacağım, şov nasıl göreceksin" mesajını yolladı. Bu mesajdan rahatsız olan taraftar bu durumu Twitter hesabından paylaşarak Arda Turan tarafından tehdit edildiğini duyurdu.

İşte Arda ve takipçisi arasındaki mesajlaşmalar;

sds(9).jpg

2016-05-10%2023_13_31-serta%C3%A7%20(@sertachs)%20_%20Twitter.jpg

2016-05-10%2023_03_09-serta%C3%A7%20Twitter'da_%20_Foto%C4%9Fraf%C4%B1na%20yazd%C4%B1%C4%9F%C4%B1m%20herhangi%20bi%20hakaret%20bar%C4%B1nd%C4%B1rmayan%20%C5%9Fu%20yo.jpg

CiHnG4dUoAEDYun.jpg:large

sertaç ‏@sertachs 1 sa.1 saat önce

İlk yorumum dışındaki kendisine ve bana ait tüm yorumları silmiş. Ekran görüntülerini aldık neyse ki, tehdit et sonra sil. Ne ala memleket.

Arda Turan'a yakışmayan davranış ilgili haber.

Ayrica kötü birsey dememis, elestiriye acik olmak lazim. Küfür yok hakaret yok, sacmalamis Arda.

Isin gücün yok mu arkadas da fotonun altinda yorum atanlara dalasiyorsun. Bir de örnek olmak istiyorum falan diyorsun.

ben de birine sevgiyle,saygıyla yaklaşmıştım.o da beni tehdit etmişti.bu ülkenin kendini önemli sanan insanları gerçekten içi boş insanlar olduklarını gözler önüne seriyo.

Arda yazdıysa bunu emreyle neden iyi anlaştığını anlamış olduk

Simdi yorumum tepki cekebilir ama emrenin kisiligini hic sevmem ,ardaninki ondan 10 misli kotu gozlemledigim kadariyla

hazimsiz ,doyumsuz, bir kere hic bir elitlik ,bir klaslik emaresi yok .. boyle adamlari istesem de sevemiyorum .. incelik nezaket ,kalite yok , anca haldir huldur ,ne dedigi anlasilmayan bir arkadas

futbol dunyasinin ihtiyaci olan nadir oyunu keyif veren oyunculardan , o ayri

fotograftaki soldaki fahri yilmaz 5 seneye yakin antrenorlugumu yapti , cok degisik bir insandir , terimle genc bekarlik donemi arkadaslarindan ,once florya sorumlusu oldu sutopu koclugundan sonra , sonra terim nereye o oraya

Simdi yorumum tepki cekebilir ama emrenin kisiligini hic sevmem ,ardaninki ondan 10 misli kotu gozlemledigim kadariyla

hazimsiz ,doyumsuz, bir kere hic bir elitlik ,bir klaslik emaresi yok .. boyle adamlari istesem de sevemiyorum .. incelik nezaket ,kalite yok , anca haldir huldur ,ne dedigi anlasilmayan bir arkadas

futbol dunyasinin ihtiyaci olan nadir oyunu keyif veren oyunculardan , o ayri

Yillar once havaalaninda Ardayi arayarak gorevini yapmak isteyen guvenlige artistlik yapip posta koymasiyla ne tur bir adam oldugunun tuyolarini vermisti.

egoda sorun yok , ardanin egosunun 10 kati bende var ,sahip olduklarinin 10 da biri olmasa da , ego iyidir , kibir ,bunlar varsa zarari zaten etrafina degil kendinedir insanin

sorun tehdit , saldirgan uslup .. nasil anlatacagimi bilemiyorum , kalin bir adam yani , insan biraz boyle gorup geciren adamdan burjuvazi umuyor

Üst Alt