Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te

Cevap: Arda Turan resmen Atletico Madrid'te

Sene baŞinda hazirlik kampi baŞlamadan gİtseydİn be arda. Ona gÖre plan yapilirdi. Şİmdİ Şimarik bİr Çocuk gİbİ davrandin. Ama canin saĞolsun. Bu kutsal formayi gİymİŞ kaptanliĞini yapmiŞsin saygim bunlardandir. Yolun aÇik olsun...

bu transferden sora en güzel yorumu gscimbom sitesi açılış sayfasında vermiş zaten....dönüşün emre gibi diyil hakan gibi olsun..çok doğru.

büyük kaptanın bende herzaman kredisi vardır,ama zamanlaması hiç hoş diyildi,2 aydır terimi ve taraftarı uyuttu,şimdi bastı gitti.neden böyle diyorum çünkü 6 aydır teklif yapan tek bir kulüp var ve verdikleri rakamda hep aynı.o nedenle olacağı belli bi durumdu,neden terime mayısta resti çekip gitmedin?bu camia kendine sol açıkta bulur kaptanda,ama eğer işler kötü giderse sezon sonu daha yaralar kurumamışken dönmek istersen,bu kulübe nasıl döneceksin?GS liğinden hiçbir şüphem yok,avatarımda resmin aylarca durdu,o parçalı forma sana çok yakıştı,inş bir gün seni kupa kaldırırken görebiliriz bu formayla..

AWhJZ9yCEAARJwI.jpg

Hiç bi forma sana Parçalı'nın yakıştığı kadar yakışmayacak be Arda..

sağlık kontrolünden geçtikten sonra "kronik sakatlığı olduğu tanısı" konursa transferden vazgeçme gibi bir durum sözkonusu olabilir mi?

Cevap: Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te

Arda için hayırlı olmasını diliyorum.. Bizim içinde şöyle bir görüşümü önce belirteyim. Arda'ya üzüldük ama biz kocaman bir camiayız. Emre Çolak gelir dahası gelir biz yine satarız dünya takımlarına... Gurur duyuyorum.. Fenerbahçe bu paraları verip alırken biz ilk kez de olsa para kazandık. Hemde bir Türk evladının önünü açtık..

Neyse uzatmadan arkadaşlar sizce Arda Atletico Madrid'de ilk 11'e girer mi? ve bonservis bedeli sizce yeterli mi?

Bugün düşündüm de belki de bu ülkeden gitmekle en iyisini yaptı.

Bu ülke insanı malesef kirlendi. Medyası kirli temiz bişiler bulmak iyice zorlaştı.

Arda yı kaçıran bizleriz. Umarım Atletico da bir Efsane olur. Real ve Barça ya karşı şovunu yapar.

En yükseğe tırmanır. Ben Arda ya kızmıyorum tam tersi onun için iyi bir başlangıç ve heyecan olacaktır.

Arda başarılı olacaktır. İspanya da değerini katlayacaktır.

ispanyol marca gazetesi ardanın şimdiden bonservis bedelinin 30 milyon euro olduğunu,kalitesini ispat ederse atleticonun ilerde ardadan çok iyi para kazanabilceğini yazmış.elbetteki 30 milyon euro ardanın la ligaya gitmesinden ötürü artan bir rakam zira siz türkiyeden ispanya ligine giderseniz değeriniz artar.

arda bu kadar yükün altından nasıl kalkacak merak ediyorum,ben hala ardanın yanlış bir tercih yaptığına inanıyorum..

Bugün düşündüm de belki de bu ülkeden gitmekle en iyisini yaptı.

Bu ülke insanı malesef kirlendi. Medyası kirli temiz bişiler bulmak iyice zorlaştı.

Arda yı kaçıran bizleriz. Umarım Atletico da bir Efsane olur. Real ve Barça ya karşı şovunu yapar.

En yükseğe tırmanır. Ben Arda ya kızmıyorum tam tersi onun için iyi bir başlangıç ve heyecan olacaktır.

Arda başarılı olacaktır. İspanya da değerini katlayacaktır.

Arda internete girip tek tek Galatasaray taraftarin mesajinimi okuyor? Biz ne kotuluk yaptik Ardaya? Hep elimizin ustunde tasidik, havalara cikardik. Kendimizde sucu aramiyalim. Arda, Galatasaraya ve Fatih Terime yanlis yapti verdigi sozlerden sonra. Fark etmez ama hic kimse Galatasaraydan buyuk degil, taraftarda Arda yuzunden bolunmez. Ardaya basarilar dilerm Atleticoda umarim GS'de bulamadigini bizden kucuk bir klupte bulur.

Bu Atletico yu ilk bilen kisi Bahriydi galiba gecen sezon fener macindan sonra demisti:D

Barcelona- Atletico Madrid Ntv manşetleri.

Ardalı Atletico Barçaya karşı

Arda Messiye karşı.

Arda Nou Camp'a zafer için gidiyor.

Arda: Barcelonada çekinmiyoruz :))

Üst Alt