Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te - Sayfa 168 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te

Cevap: Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te

Aynen pardon.3ten sonra Arda konuşmak yasaktı forumda bilmiyorum.Nasıl yaptım ben bu yanlışı :))

ADam sattı gitti.

Bi ağıt yakılmadığı kaldı arkasından...Neyse ki hepimiz Galasaraylıyız arda turanlı deil.

ADam sattı gitti.

Bi ağıt yakılmadığı kaldı arkasından...Neyse ki hepimiz Galasaraylıyız arda turanlı deil.

Bu üslup nedir renkdaş? Ne satması? Gidişi zamansız oldu eyvallah hemfikiriz ama "sattı" demek yakışmaz. Kaptanlığımızı yaptı, giderken de bedava gitmedi. 12m euro hatta Atletico için en kötü uefa cepte dersen 12.5m euro kazandırdı. Bu mudur satmak? Basın açıklamasını dinledin mi? Hala GALATASARAY diyor çocuk, ne yapsın inandırması için AĞLASIN mı?

Gitmesi gereken bi dönemmiydi o paraya net kasada kalmayacak ki takımın 2 transfere ihtiyacı varken şimdi 3 transfere ihtiyacı var.

Bekleyip bekleyip son anda aha ben kaçtım agalar demek satıştır işte,hala bunu anlamayan beyinlerin ne ile çalıştığını anlamıyorum.

Fatih Terim bile açık açık dillendirdi bunu,hani nerde diyenler çıkmaz umarım.Bu kadarda eksik,anlama kıltığı olan kimse yoktur burda.

Bekleyip bekleyip son anda aha ben kaçtım agalar demek satıştır işte,hala bunu anlamayan beyinlerin ne ile çalıştığını anlamıyorum.

Fatih Terim bile açık açık dillendirdi bunu,hani nerde diyenler çıkmaz umarım.Bu kadarda eksik,anlama kıltığı olan kimse yoktur burda.

Her futbolcu gidicektir takımdan zamanı geldiğinde illaki adam basın toplantısı yaptı utanmadan ya taraftarın daha fazla sahip çıkmasını isterdim dedi.

Yuh dedim ya yuh bu kadarmı bir insan yüzsüz olur.. 2 yıldır bize hangi maçı aldırdıki arda 2 yıldır topmu oynadı bu çocuk diye herkese sordum kimse cevap veremiyor e takım iyi değildi e işte sakattı ya taraftar bağrına bastı bu sezon başında bekledi bekledi sözleşmem var buranın oyuncusuyum dedi tüm hazırlık maçlarına çıktı yallah sattı gitti millette ağlıyor 12 m€ kazandırmıs simdi takımı toplamak icin adam gibi nerdeyse 20m€ masrafımız olcak.

Arda Fatih Terim'ide,yöneticilerini ve başkanınıda,Galatasaray'ıda bu zor dönemde satmıştır.Bu yıla dair umutlarımızı,planlarımızı,daha rahat yaşamak uğruna baltalamıştır.SAvaşmaktan kaçmıştır.Bu kadar basit.

Bunu idrak etmek ve bu sonuca varabilmek için dahi olmaya gerek yok,hatta bir beyne sahip olmaya gerek varmı ondan bile şüpheliyim.

Arda Fatih Terim'ide,yöneticilerini ve başkanınıda,Galatasaray'ıda bu zor dönemde satmıştır.Bu yıla dair umutlarımızı,planlarımızı,daha rahat yaşamak uğruna baltalamıştır.SAvaşmaktan kaçmıştır.Bu kadar basit.

Bunu idrak etmek ve bu sonuca varabilmek için dahi olmaya gerek yok,hatta bir beyne sahip olmaya gerek varmı ondan bile şüpheliyim.

Vallahi su meselede kendimi yanlız hissediyordum Ali sen olmasan sorunun bende olduğunu ciddi ciddi düsünüyordum .. neyse ewy

Hepimiz Arda'nın yerinde olsak giderdik.Varmı La Liga gibisi :) Şiir gibi lig.

Cevap: Arda Turan resmen Atletico Madrid'te

Bence çok doğru bir karar verilmiş. Arda 2 sezondur düşüşte ve -bence- doğru düzgün top oynamıyor. Yeteneksiz vs anlamında değil kesinlikle ama Galatasaray'da konstrasyonunu oryantasyonunu ve mental direncini kaybetti. Herkes bu baskının altından kalkacak diye bir şey yok . Umarım çok başarılı olur ve sakatlıklarını geride bırakabilir. Galatasaray için çok iyi olduğu kanaatindeyim.

Katılıyorum iki sezondur çoğu maçta vasat bir futbol oynadı. İlk sezonu, ikinci sezonundaki gibi yükselen bir grafiği yoktu, adeta düşen bir uçak gibiydi. Hayırlısı bu bence. Son 2 sezondur ne yaptığı belli değil istatistikler umurumda değil izlediğim maçları bilirim ben. İnsanlarla olan ilişkileri son derece bozuk, taraftara trip atmaya başlamıştı olur olmaz nedenlerden ötürü en son örneği milli maçta, havaalanında kına muhabbeti vs. Arda'yı bu hale getiren Adnan Polat'ın verdiği tavizlerdir. Atletico Madrid, Galatasaray'a benzemez düzgün oynamazsa ıslıklanırda, kulübeye de çekilir, satılır da hepsi olur.Şu gerçek artık değişim zamanın gelmişti son iki sezondur kulübün, takımın, futbolun önüne geçmişti bu :mad:küçük bir sır(!) değil herkes bunu biliyor.

açıkçası beyne bile gerek yok gibi görünüyo ;)

A.Madridin tvsine verdiği röportajı izledimde,bu adam tam çakal yahu.

İyi uyutmuş bizi,tam ayakçı.

Üst Alt