Arda Turan Uçakta Gazeteci Dövdü - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Uçakta Gazeteci Dövdü

Ha edip, tehditlere boyun eğmiş ise yine prensiplerini yemiş olur, bir yerde aynı yere çıkıyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Senle ortak paydada değiliz Gerekli cevabları verdim alıntılayıp gereksiz diyaloğa gerek yok bence görüşleri yaz geç.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Terim zaten 'Imparator' olmaktan cikti 'koyuncuk' oldu. Arda'ya bile laf geciremeyen teknik direktor hangi sifatla hala orada oturur bir aciklasin bari basin toplantisinda. Daha gecen sene yasananlari unutmadik hemen hali altina supurduler tabi. Millet enayi zaten.
Koyuncuk lafini senden duymak hayli ironik olmus renkdash bizde sana Hollanda inegi desek herhalde bozulmassın

Senle ortak paydada değiliz Gerekli cevabları verdim alıntılayıp gereksiz diyaloğa gerek yok bence görüşleri yaz geç.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eee ozan ben ne yaptım? Senin verdiğin cevaba görüşümü yazdım, çünkü senin verdiğin cevabın içeriği başka bir nokta ile ilgiliydi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bilal Meşe'nin yaptığı haberde belki abartı vardı, belki hoca bunları silmek için bir kılıf yaratmak istiyordu bunu bilemeyiz. Fatih Terim, Arda ve tayfasının Euro 2016'da kendisine cephe alıp takımı sattığını düşünüyordu ama bunu ispatlayamayacağı için böyle bir yola girmiş olabilir.

Bu haberin sonrasında desteği de arkasına aldığını hissederek aksiyona geçti ve bunları çağırmadı ama işin devamı istediği şekilde gelmedi. Belki skorlar iyi gitse bir şansı olabilirdi ama o da olmayınca fena linç edildi bu kararın üzerine. Ayrıca muhtemelen hatırlı kişilerden bu iş kapansın mesajı aldı. Bu noktada görevi bırakmalıydı bence. Ama yapmadı. Sadece ''Şimdi bunlar yüzünden kovulursam fatih terim'i alt ettiler diyecekler'' diye düşündüğü için gelen telkinlere karşılık görevi bırakmak yerine Arda ve saz arkadaşlarını kadroya alarak göreve devam etti. Ama şimdi daha kötü oldu. İtibarı zedeleniyor herkesin gözünde.

Şimdi bu olayın üzerine sırf arkası sağlam diye Arda'yı çağırmaya devam etmek zorunda kalırsa zaten zedelenen itibarı daha da zedelenecek. Almıyorum dese eğer Arda'nın arkasındaki destek hala devam ediyorsa -ki muhtemelen ediyor- yine zor duruma düşecek.

Son düzenleme:
Arda yi sevmem ama o gazeteci iftira atıp öyle şeyler yazdıysa az bile etmiş.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Fatih hocam istifa edip derhal yuvasına dönsün. Tüpcü ve rte uğraşsın bunlarla. Acunda yardımcı olur zaten.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Ayrıca Fatih Terim'e 'koyuncuk' diyerek sen de karakterini mi ortaya koydun, yoksa koyun sevdalısı bir arkadaşımız mısın?

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Burada kimse kimsenin avukatligini yapmasin. Fatih Terim'e onu diyorsam ve bunu ustune aliyorsan o senin kendi kendine sorun cikarttigini gosterir. Gucune gidiyorsa da dolayli yoldan degil de erdemli bir sekilde direk soylemeni de rica ediyorum. Sonra dedi kodu olmasin sag solda ;)

Büyük kaptanın konusunda ikili tartışmaya girmeyelim lütfen. Gün serefsizlere karsi büyük kaptanın arkasında durma günüdür. Saygılar.

Galatasaray formasıyla fotoğraf atmasının sebebi belli, ülkede sevilmediğinin o da farkında artık bari Galatasaray formalı fotoğrafımı atayım da onlar arkamda olsun diye düşünmüş. Bu çomarı umarım tekrar bu forma altında görmeyiz ileride tek diyeceğim bu tam yeni Türkiyeye yakışan bir futbolcu kendisi.

Üst Alt