# Arda Turan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sanal ortamda iyidir bu iyidir.

konuya gelirsek..
arda'ya atel takmıslar ama 1 gün evvelsi sinan engin in oglanla sokaklarda fink atıyormus. ne olduysa o gün diğer güne atel ile baslamıs.

Milletin Galatasaraylılığıyla uğraşmayı bırak. Burada Galatasaraylılığımızı yarıştırmayalım. Adminliğine lafım yok eminim çok emek vermişsindir. Sen niye insanların adlarıyla avatarlarıyla taglarıyla uğraşıyorsun? Eleştirim buna yönelik. Hadi ben kaybedilen bir iddia yüzünden böyle oldu. Danyal Artemis gibi bir beyefendiye bunu yapmanı kınıyorum. Allah bilir ki ne kadar güzel hoş ulvi bir ismi vardır ki kullanamıyor adam!

Kendi dedi koy da güzel bir ismim olsun diye, ben de koyarız dedim. Zorlama falan yok, ne hikmetse Danyal bey, Keramettin koydu diyerek beni zan altında bırakmış. Sanırım aramızı bozmaya çalışıyor bu MK @Danyal Artemis

Onun dışında ben infaz timiyim, özellikle verdiği sözü tutmayanlara tavım.

Sana gelince, azzz bile yaptım çok daha beterlerini yapacağım.

Kendi dedi koy da güzel bir ismim olsun diye, ben de koyarız dedim. Zorlama falan yok, ne hikmetse Danyal bey, Keramettin koydu diyerek beni zan altında bırakmış. Sanırım aramızı bozmaya çalışıyor bu MK @Danyal Artemis

Onun dışında ben infaz timiyim, özellikle verdiği sözü tutmayanlara tavım.

Sana gelince, azzz bile yaptım çok daha beterlerini yapacağım.

Gerçekten çok başarılı(!) harika(!) bir isimmiş. İsimdeki şifreleri çözmek pek de zor değil!

ulan
cok saskınım suan
ayıp be kardesim @keramettin

arkadaslar ve dostlar...
sohbet konusunda devam ettirseniz su muhabbeti. hayır yazıyonuz birazdan alayını silecem yazdıgınızla kalacanız ona üzülüyorum.

DidTG05WkAAeGZA.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt