# Arda Turan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerek yok yaw birinin kötülüğünü istemeye.
Yerinde sağolsun deyip gecelim.
Sadece kendisi yok bu hayatta onu belki kendinden çok seven yakınları var. Herkes yaşadigi veya yaşamak istediği şeylerin faturasını ödeyecektir sonuçta.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Rdas yanlis anlamazsan saygi ve sevgi cercevesi icinde sana birsey sormak istiyorum
Sor bakayım

Danyal Artemis rumuzunmu gercek isminmi ve ne demek? Internette biraz baktim da pek aciklayici birsey bulamadim. Veya Turk degilmisin (kokenini soruyorum) yani beni ilgilendirmez, cevap vermek istemezsende basim uzerine ama merak iste. Melahatligim tuttu :D
Türküm gerçek ismim değil, keramettin buldu. rumuz gibi bise.

Eyvallah rdas

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

M.Demirkol : Arda isveç gibi yaz ligi olan bir takıma transfer olup cezayı orada çekip geri dönecek.

al bir de buradan yak, kapasite meselesi...

iyi trolmüş , böyle birşey olabilir mi ya alla sen :D
Troll değil hocam, Mehmet Demirkol YouTube kanalında Irmak Kazuk ile yaptığı programda böyle bir ihtimal dedikoduları var dedi, hani şu yazın iddia dolayısıyla tanıdığımız Helsinki vs. takımlarının ligi var ya, oraya bir yere gidip imza atıp cezasını orada çekip geleceği konuşuluyormuş, yaparlar mı bilmem demişti Demirkol.​

Sen internete girmeyi bilmez, GS maçlarını bile izlemezken ben buranın adminiydim.

Kıskançlıklar da başlamış.

Milletin Galatasaraylılığıyla uğraşmayı bırak. Burada Galatasaraylılığımızı yarıştırmayalım. Adminliğine lafım yok eminim çok emek vermişsindir. Sen niye insanların adlarıyla avatarlarıyla taglarıyla uğraşıyorsun? Eleştirim buna yönelik. Hadi ben kaybedilen bir iddia yüzünden böyle oldu. Danyal Artemis gibi bir beyefendiye bunu yapmanı kınıyorum. Allah bilir ki ne kadar güzel hoş ulvi bir ismi vardır ki kullanamıyor adam!

Milletin Galatasaraylılığıyla uğraşmayı bırak. Burada Galatasaraylılığımızı yarıştırmayalım. Adminliğine lafım yok eminim çok emek vermişsindir. Sen niye insanların adlarıyla avatarlarıyla taglarıyla uğraşıyorsun? Eleştirim buna yönelik. Hadi ben kaybedilen bir iddia yüzünden böyle oldu. Danyal Artemis gibi bir beyefendiye bunu yapmanı kınıyorum. Allah bilir ki ne kadar güzel hoş ulvi bir ismi vardır ki kullanamıyor adam!
kendi ismimden daha hosuma gidiyor bu isim. hiç boh atmayalım bana. kendi aranızda çözün meselenizi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt