Arda Turan'dan İmalı Gönderme: "Jübile yaparken onu da götüreceğim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'dan İmalı Gönderme: "Jübile yaparken onu da götüreceğim"

bu takımın abisi de ağası da gomis'tir. galatasaray'ın bulunduğu halden gerçekten üzüntü duyan, galatasaray'ın büyüklüğünü aklında kalbinde oturtmuş, takımdaşlık adına takım arkadaşlarını yemeğe çıkarıp takıma güven aşılamaya çalışan adamdır gerçek galatasaraylı. buna bir de efsane diyenler var.

aslında taraftarın efsane isimleri, sıralaması gibi bir konu olsa iyi olur. forumda böyle bir başlık var mı bilmiyorum.

torentin yerinde olsam direk suresiz kadro disi birakirim . sene sonunda da birdaha takimla ve teknik ekiple iliskisi olmayacak sekilde gonderirim

Lan olm futbol seni bırakalı 4-5 yıl olmuş. yatıp para kazanıyorsun pislik herif. hala neler söylüyor ya.

Bu adamın Galatasaraylılığından şüphe edin bu saatten sonra olm, hep şüphe etmişimdir ama artık eminim ben.

Bu açıklamayı yapan adamın Galatasarayla Galatasaraylılıkla alakası yoktur.

Kimi götüreceksin olm yanında ve nasıl götüreceksin.

Hocayla beraber gönderilmeliydi bu yardımcı ant.
2 galibiyetten sonra manidar

birkaç sene önce terim'i de arda'yı da herşeye rağmen baya savunurdum yahu... Elemanların amatörce davranışları arşa erdi kulübe maddi manevi safi zarar oldular, birde çıkmış üzerine artizlik yapıyor...

abuk sabuk seyleri delikanlılığına yediremeyip satırlar dolusu açıklama yaparken en yapması gereken yerde sus pus. adamın son dönemi o kadar çok hatalarla dolu ki hangisi en hatalı bulmakta zorluk çekiyoruz.

abuk sabuk seyleri delikanlılığına yediremeyip satırlar dolusu açıklama yaparken en yapması gereken yerde sus pus. adamın son dönemi o kadar çok hatalarla dolu ki hangisi en hatalı bulmakta zorluk çekiyoruz.

Bunun hayati hata dolu. Evet yetenekli bi oyuncuydu, ama kafada beyin yok.
10 numarayi takinca birden kendini üstün görmeye basladi, gitti Emre B ve Acun abisi ile takilmaya basladi, ikisi de ozamanlar koyu Fenerli.
Sonra milli takim da tatsizlik cikardi büyük olay oldu, gitti baska karilarin pesinden, silah ile hastane basma filan.
Galatasaray in teklifi komik ti filan demesi filan.
Yani bu herif de güc sehirlenmesi yasadi, kendi bi gün uyanip normal futbolcu degil de, daha cok baska üstün görmeye basladi.

Üst Alt