Arda Turan'dan Selçuk İnan Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'dan Selçuk İnan Açıklaması!

reys bence bugün ki tudor ardayı veto etti haberi doğru galiba biz almadık bu ardayı oda yedirememiş dışardan içeriyi karıştırmaya çalışıyor. muhtemelen terim gelmesin diye ilgilendik bunla sadece.
Aynen ilk satirlarda o veto olayina değiniyor gibi. Türkçe yazsa daha kolay anlayacağız da işte. :D

Tudor kimseyi veto edemez yahu.
O imkani tanimazlar anlaminda soyluyorum bunu. Arda ve Luce haberleri ise malum sebepten dolayi oldugu da bi gercek.

Bu selcuku postalamak sart oldu yoksa bu gazla gene bir baskaldiris dener. Arda tam gerizekali, adama demezlermi sen neden kadroya giremiyon? cünkü senden ve selcukdan daha iyi oyuncular var bu takimlarin kadrolarinda ondandir, cok calis formaniz sizin olsun sonra vefa dan bahset. bu yaziyi görende selcuk inalimaz oynuyor ama haki yeniyor sanacak

254ff36e3c61a5f8df4d6457cab0e225.jpg

Hiçbir şey anlamadım. Yıllık 100 trilyon kazanıyorsunuz, siz yazamıyorsunuz bari sosyal medya hesaplarınızı Türkçe yazmayı bilen biri yönetsin. Bu ne lan? Okumaya çalışırken utandım yahu.

Vefa ayağına kulübü düzdüler sizin duygusallığınızı yiyim, selçuk 3 yılı aşkın süredir veteran topçular gibi dolanıyor takımda.

4. yıldız muhabbeti yapmış, o zaman Hamza ömür boyu maaşa bağlansın arda hıyarı.

Anlamıyorum harbiden, yabancı oyuncular geliyor hatta td'ler geliyor, vadesi dolunca da gidiyor ve tek olumsuz söylemde bulunmuyorlar giderken. Ama Türk oyuncular vefa ve duygusallık ayağına futbol oynamayı unutarak ne kadar kopartabilirsek kâr diyerek yıllarca kalıp kulübü sömürme derdindeler. Medya da bu duruma çanak tutuyor ve bu algı hiç kırılmıyor.

Ranieri EPL'de Leicester gibi takımı mucizevi bir şekilde şampiyon yaptı ve ertesi sene başarısız diye kovuldu. Ne vefadan bahsetti ne kupadan. İşinde başarısız olursan gönderilirsin. Hele kendi mesleğine saygı göstermezsen küfür yiyerek kovulursun.

Arda gelsin yahu, ne gruplaşması, yapamaz falan diyenlere bu satırları tek tek okutmak lazım. O yüzden adam olun da görün gerçeği, sanki biz boşuna geveliyorduk onca zaman

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oynadı, hiç birimizin hayatında göremeyeceği paralar kazandı. Bu işin cilvesi bu. Eğer kaldıramıyorsan oynamayacaksın arkadaş!

Şimdi düşünün, ömür boyu çalışacağım, çalışacaksın. Selçuğun 1 senede aldığı parayı rüyamızda bile göremeyeceğiz. Bu muhabbeti uzatsam sayfalar sürer.

Küfür de yiyeceksin, ıslıklanacaksın da, bunların karşılığını fazlasıyla alan adamlara zerre üzülmüyorum.

Bir daha Arda gelsin diyeni forumdan postalamak lazım direk, çünkü Galatasaraylı olamaz o şahıslar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arda memura yapılan %4+%3.5 luk zam hakkında açıklama yapmayınca başına bir şey geldi sanmıştım, yüreğime su serpildi şu anda, yaşıyormuş en azından. Bir de kurban bayramı öncesi hangi hayvanları kesebileceğimizi, nelere dikkat etmemiz gerektiğini söylerse iyi olur. Bilmediği şey olmayan bir kişi, ilminden mahrum bırakmasın bizi.

Üst Alt