Arda Turan'dan Selçuk İnan Açıklaması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'dan Selçuk İnan Açıklaması!

Ortada kaldim hic bir takim beni istemedi. bari Galatasaray'a satasip gundem olayim demis ozetle.

Zaten son 15 gundur falan gundem olmadigi icin buyuk ihtimal evde sinir krizleri geciriyordu.

Yazida bayrampasa ve adamlik, adam gibi adamlik ifadeleri gecmiyor yani kendi yazmamis birine yazdirmis ayrica

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda gelsin yahu, ne gruplaşması, yapamaz falan diyenlere bu satırları tek tek okutmak lazım. O yüzden adam olun da görün gerçeği, sanki biz boşuna geveliyorduk onca zaman

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ne yalan söyleyeyim ben de Selçuk ve Arda 2 kişi ne gruplaşması yapacakta karıştıracak koca takımı diye düşünenlerdendim. Fakat Arda İspanya'dan bile rahat durmuyor kankasının 2 hafta yedek kaldığını görünce. Asıl sinsilik de tam Tudor, Arda'yı veto etti haberlerinin üstüne yazması.

Milyonlarca insana hitaben bir paylaşım yapıyorsun Türkçe'ye biraz özen göstereydin bari.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar haksız olmasını geçtim yok anlayamıyorum neden şimdi neden bu mesaj .
Ne yapalım yani bu nediyor ben anlamadım bize vefalı olun falan mı diyor bundan sonra, ayağınızı mı denk alın diyor nediyor bu siyasi sığır

Selçuk tetikçi basın mensuplarından artık istediği verimi alamıyor olmalı ki işin içerisine ardayı da sokmuş artık.Bir adam bu kadar aciz olabilir

Vefa kim ya kaçıncı yüz yıldayız hala vefa diyorlar.. Arkadaş bu bir iş parasını vereceksin oynayacak..

Kaç kere dedim göz göze gelip duygusal bağ kurmayın diye...

1. KK kesinlikle bu forumu okuyor.

2. El freni tabirimize içerlemiş, "takımı yavaşlatıyorum ya hani" lafa bak allah aşkına tribe gel. Peki hacı online ol da cevapla, yavaşlatmıyomusun ? Madem taraftarsın yavaşlatmazmısın sence ?

3. Madem taraftarsın bu adam 1,5 sene oynadıysa karşılığınıda defalarca almasına rağmen ilk fırsatta formayı çıkartmadı mı ?

Üst Alt