Arda Turan'ın, Galatasaray'a Geri Dönmesini İstiyor musunuz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'ın, Galatasaray'a Geri Dönmesini İstiyor musunuz?

Arda Turan'ın Galatasaray'a Geri Dönmesini İstiyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 59 21.0%
  • Hayır

Kullanılan: 202 71.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 20 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    281
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fikrimi önceden beyan ettim kendisinden hiç haz etmem ancak belhandaya sevindiğimiz bir ortamda ardayı istememek biraz gerçeklikten uzak olur.sorun çıkarmayacağı sadece işini yaptığı bir ardayı ben isterim açıkcası.

Arda nın dengeleri olumsuz yönde bozma ihtimali cok yuksek. Surekli gündem olmak isteyen bir yapısı var. Psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Artı ardanın gelmesi, islerin kotu gitmesi durumunda imparator kartını kaybetmemiz anlamına gelir. Bu yüzden hayır.

Bundan büyük gurur yok, Cimbomlu olmak kadar

Beyler gercekci olun. Galatasaray´in basinda hangi yönetim, hangi hoca olursa olsun, Arda Turan dönmek istediginde, döner. Herkes bu firsattan yararlanmak ister... Yani dönüp, dönmemesi kendisine ve kulübüne bagli sadece... Isterse de barcanin bir tik alti kulüplerine de gidebilir. Barca 2 sene önce 40 milyon yatirmis... Piyasasi var...

Yani Arda´yi istiyormusunuz, dönsün mü tartismasindan ziyade, gelirse ne olacak, onu tartismak lazim.

Kafasini önüne egmis, boynu bükük, saha ici ilerilerde gezen Arda olarak dönerse faydali olamaz. Hatta karakter yapisindan dolayi sikinti olur. Ancak Feldkamp döneminde, yada Atleti, yada zaman zaman gecen sezon basinda barca da kanat perfomansini göstermis arda olursa, cok faydali olur...

Ama genel barca performansi, rijkaard, ve son dönem milli takim performanslari olan arda olursa, is sikinti.

Beyler gercekci olun. Galatasaray´in basinda hangi yönetim, hangi hoca olursa olsun, Arda Turan dönmek istediginde, döner. Herkes bu firsattan yararlanmak ister... Yani dönüp, dönmemesi kendisine ve kulübüne bagli sadece... Isterse de barcanin bir tik alti kulüplerine de gidebilir. Barca 2 sene önce 40 milyon yatirmis... Piyasasi var...

Yani Arda´yi istiyormusunuz, dönsün mü tartismasindan ziyade, gelirse ne olacak, onu tartismak lazim.

Kafasini önüne egmis, boynu bükük, saha ici ilerilerde gezen Arda olarak dönerse faydali olamaz. Hatta karakter yapisindan dolayi sikinti olur. Ancak Feldkamp döneminde, yada Atleti, yada zaman zaman gecen sezon basinda barca da kanat perfomansini göstermis arda olursa, cok faydali olur...

Ama genel barca performansi, rijkaard, ve son dönem milli takim performanslari olan arda olursa, is sikinti.

Hiçbir zaman faydalı olamaz..Zaten Atletiko ya dönmekle ilgili planları olabilir eğer öyleyse Atletikonun da transfer yasağı var o yüzden barcada olduğu gibi 6 ay top oynayamayacakbelki o yüzden 6 aylığına(bi ihtimal 1 yıllığına) kiralık gelmek isteyebilir daha önce barca kapısında beklerken düşünmemiş komik bulmuştu..Şİmdi gelip 6 ay hazırlanır atletikoya giderim diyebilir en olası ihtimal bu.. Ama öyle de böylede gelmesi bu güzel transferlerin sonunu hazırlar..Bi ihtimal de Terimin milli takımdan atılmasını sağlayan iradeye Terim bize gelemez demenin bir yolu Arda ile görüşmeler..
Bu kadar temiz yapılan planlama, yerli yeteneksiz budaması, son bulabilir burada göbekle gezip orada mecbur fit olan top tepici takıma katılırsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt