Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

2 gündür saçmalıyorsun arkadaş, sesimi çıkarmayayım diyorum ama kaşınıyorsun yaw ismail. dönen oyunu çözemeyecek kadar aptal değilsin gördüğüm kadarıyla. camia istemeli dedikten sonra uA'nın bu konuyla ilgili açıklama yapmayacağını tahmin etmeyen yoktu forumda. hatta konusu bile geçti. açıklama gelirse şaşırmayacağız dedik. Sen @Osman SEDEN'i Ardanın gelmeyeceğine inandırıyordun o saatlerde. görüyorum ki hala aynı yerdesin

2 gündür saçmalıyorsun arkadaş, sesimi çıkarmayayım diyorum ama kaşınıyorsun yaw ismail. dönen tiyatroyu çözemeyecek kadar aptal değilsin gördüğüm kadarıyla. camia istemeli dedikten sonra uA'nın bu konuyla ilgili açıklama yapmayacağını tahmin etmeyen yoktu forumda. hatta konusu bile geçti. açıklama gelirse şaşırmayacağız dedik. Sen @Osman SEDEN'i Ardanın gelmeyeceğine inandırıyordun o saatlerde. görüyorum ki hala aynı yerdesin
Deliyle uğraşılmaz kank. Boşuna nefes tüketiyorsun.

sent via GSC

2 gündür saçmalıyorsun arkadaş, sesimi çıkarmayayım diyorum ama kaşınıyorsun yaw ismail. dönen oyunu çözemeyecek kadar aptal değilsin gördüğüm kadarıyla. camia istemeli dedikten sonra uA'nın bu konuyla ilgili açıklama yapmayacağını tahmin etmeyen yoktu forumda. hatta konusu bile geçti. açıklama gelirse şaşırmayacağız dedik. Sen @Osman SEDEN'i Ardanın gelmeyeceğine inandırıyordun o saatlerde. görüyorum ki hala aynı yerdesin

bence bunları bırakıp terim&ua işbirliği bundan sonra hangi oyunu sergiler onu düşünelim

Neden bu kadar gelmesine heveslisiniz ki anlamadım... Ben gelmesini istemiyorum ve ortada da bir emare görmüyorum allahın izniyle gelmeyecek koca kafa fordçu

Yalnız artık bu iş uzamasın en geç yarın kesin olarak bitsin, manasız yere olay çıkartıp sakız gibi çiğnettirmekte üstümüze yok. Gelecekse de illaki tepkili bir kesim olacaktır ama şöyle bir bakındım twitter'a vs ekseriyetle destek açıklaması var. Bence gereksiz transfer, her şeyi geçtim uzun zamandır top oynamamış fiziken yetersiz durumda (öyledir büyük ihtimalle) olan 33 yaşındaki tartışmalı bir futbolcuyu getirmeye gerek yoktu. Bununla birlikte olumsuz aşırı anlamlar yüklemeye de gerek yok bana göre.

Lan olum alacaksanız transfer dönemi başında alınsanıza ne garip takımız lan. Adam zaten ne zamandır top oynamıyor buna rağmen gidip son gün alıp katkı bekleyeceğiz

Yalnız artık bu iş uzamasın en geç yarın kesin olarak bitsin, manasız yere olay çıkartıp sakız gibi çiğnettirmekte üstümüze yok. Gelecekse de illaki tepkili bir kesim olacaktır ama şöyle bir bakındım twitter'a vs ekseriyetle destek açıklaması var. Bence gereksiz transfer, her şeyi geçtim uzun zamandır top oynamamış fiziken yetersiz durumda (öyledir büyük ihtimalle) olan 33 yaşındaki tartışmalı bir futbolcuyu getirmeye gerek yoktu. Bununla birlikte aşırı anlamlar yüklemeye de gerek yok bana göre.
Aşırı anlamlar yüklenmiyor Mehmet, hocanın tutarsızlıkları ve inadı için başkanın söylediklerini ezmeye çalışması burada sorun olan.

Geleceğini sanmıyorum. Arda kendi çapında eğleniyor gibi. Daha önce de göz kırpmıştı.

Hoca dün bu sadece teknik bir karar değil bütün camia istemeli demişti. ultraslan destekleriz deyince bütün camia istemiş mi oldu bir günde ne değişti ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt