Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aşırı anlamlar yüklenmiyor Mehmet, hocanın tutarsızlıkları ve inadı için başkanın söylediklerini ezmeye çalışması burada sorun olan.
Galatasaraylılığı askıya almak vs gibi uç şeyler yazanlar için dedim onu, ha şahsi görüşüdür Galatasaraylılığını askıya alan olabilir tabi ama ben abartılı buluyorum ve katılmıyorum, zaman zaman kızgınlıkla benimde benzer şeyler yazdığım oluyor sinir geçince o düşünce de kaybolup gidiyor, çoğu kişinin de öyle olacaktır zaten.

Hoca 2 sezondur tutarsız zaten bu yeni bir şey değil ki, hele hele inatçılığı zaten adamın default karakter özelliği. Fatih Terim böyle bir adam zaten abi bunlar yeni değil. Aynı zamanda da korkunç derecede başarılı bir adam, Arda konusundaki amacı ne en ufak fikrim yok, işlerin ters gitmesi halinde bütün faturanın kendisine kesileceği ve camia içinden çok ağır tepki çekeceğini de biliyordur, bu sefer Galatasaray efsanesi olmasından kaynaklanan zırhının yetersiz geleceğini de biliyordur ama yine de devam ediyor. Bakalım bende çok merak ediyorum bu işin sonu nereye varacak..

Hoca köstebeklerden huylanmiyormuydu? Henrynin numarasi falan nasil medyaya cikti diyordu. Simdi cöp oyuncuyun transfer bitmeden kendisi resmen twitterde isin bittigini demesini ama kabul ediyor...

Ardayla gelen şampiyonluk mu ardasız küme düşmek mi deseler kesinlikle 2.seçeneği tercih ederim.Benim kulübümün karakteri,haysiyeti,onuru herşeyden önce gelir.adını bile anmak istemediğim bu zatın asla ama asla bu kulüpte yeri yok

Arda Turan konusunda tavrım nettir. Ardanın Galatasaraylılığı değil mevzu buna bir itirazımda yok ama Son 2 senedir sahada varolan bir oyuncu değil. İlk 11 değil zaten kulübe diyenler olacaktır ama kulübe için bile yeterli değil çünkü kamp dönemi bitti. Antrenmansız yani. Ben halimizden memnunum, istemiyorum açıkçası.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Neden bu kadar gelmesine heveslisiniz ki anlamadım... Ben gelmesini istemiyorum ve ortada da bir emare görmüyorum allahın izniyle gelmeyecek koca kafa fordçu
nasıl bu kadar emin olabiliyorsun üstad herşey ortada iken
taraftar grubunun açıklaması direkt kap açıklaması gibi işte. hocanın son toplantıda tüm camianın kabullenmesi gerek lafından hemen sonra karşısındakini aptal yerine koyarcasına yapılan bu destek açıklaması normal mi sence?

@Melih Sönmez inandırmadı reis inandırmaya çalıştı baktım sonu yok uzatmadım bende.

yalnız bu taraftar grubu deli gibi sağbek sorunu yaşadığımızda fatih akyel transferine herif boştayken nasıl karsı cıkmıslar bizi o yokluğa mahkum etmişler olacak iş değil.ergun gursoy kasada metelik yokken çok uğrasmıstı gelmesi için. bundan önce okana sallayıp onuda kabul etmişlerdi üstüne sebonun paylaşımı var. fikirleri birbirine uymayan sıradan insanlar birbirini yiyor ama gel gör ki o fikir ayrılıklarına neden olanların arasında da herhangi bi problem olmamış oluyor finalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt