Arda var, Culio yok - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda var, Culio yok

Cevap: Son Dakika | Arda var, Culio yok

Risk almak istemiyorsan yedek oturtursun.

Oynatmayacağın adamı yedek oturtmanın mantığı nedir ?

A2den bi çocuk otursun o boş kontenjanda maç atmosferine alışsın.

ne karti abicim messimi bu adam ciksin oynasin

o ise sebep eger ki sanmiyorum komedi

Büyük başkan (!) ve şürekası sezonun kurtuluş maçını FB maçı olarak görüyor ya o yüzdendir usta.

harbiden cildirmis bizim taraftar

culioyu kadroya almiyor fener maci icin

pes dogrusu

adamin 25 gol 35 asisti var yaaa

7 tane oyuncumuz sarı kart sınırındaymış..Sınırdakileri oyunculardan hangisi kart görmesse bu iyi olur derdik..Eminim herkez Culio derdi.. (Sarp,Serkan falan görsen ne olacak..)

maçta oynayıp sarı kart görse.Herkez Haginin kabahati niye aldı şimdi nası oynucak fener maçında derdi. adım gibi eminim.

Fb maçı Hagi ve Yönetim açısından çok önemli.Gerci bizim gözümüzde çoktan bittiler..OLayı başka yerlerede çkmeye gerek yok..Merak etmeyin sakız çiğnememiş.

Colin Kazım, Culio, Sabri Sarıoğlu (sakat, oynayamayacak), Serkan Kurtuluş, Yekta Kurtuluş, Gökhan Zan, Barış Özbek ve Mustafa Sarp'tan biri Ankaragücü maçında sarı kart görmesi durumunda Fenerbahçe derbisinde yer alamayacak.

Umuyorum tek sebebi kart sınırında olmasıdır.Aksi birşey düşünülemez kendi getirdiği adamı kovmaz herhalde Hagi.

İyi güzel.Culio haricinde kim kart görürse yerine oyuncu koyabiliriz ama Culio kart görseydi baya zorlanırdık Fb maçında.

ankara gucunu yenersek 3 sira yukari cikiyoruz galiba

feneri yenersek cacik olmaz

Üst Alt