Arda'ya karşılık Drogba + Malouda - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya karşılık Drogba + Malouda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda'ya karşılık Drogba + Malouda

Burda düşüncelerimiz çift taraflı düşünmemiz gerekiyor.Söz konusu chelsea olunca gitmesi gerekiyor.Tuncay daha genç olsaydı bugün avrupada başka takımlarda oynuyor olabilirdi.Seneye arda yı chelsea de değilde everton gibi takımlarda görmek istermisin siniz?ben hayır

oyüzden chelseden ardaya karşılık

1-Alex Rodrigo Dias da Costa (defans yaşı 29) defans sorunu kalmaz kökten çözüm

2-Drogba alınmasa da olur ama alın size yıldız

3-Salomon Kalou genç ve usta bir ayak

isimlerini isterdim en mantıklılar bunlar ve chelsea kabul eder

Burda düşüncelerimiz çift taraflı düşünmemiz gerekiyor.Söz konusu chelsea olunca gitmesi gerekiyor.Tuncay daha genç olsaydı bugün avrupada başka takımlarda oynuyor olabilirdi.Seneye arda yı chelsea de değilde everton gibi takımlarda görmek istermisin siniz?ben hayır

oyüzden chelseden ardaya karşılık

1-Alex Rodrigo Dias da Costa (defans yaşı 29) defans sorunu kalmaz kökten çözüm

2-Drogba alınmasa da olur ama alın size yıldız

3-Salomon Kalou genç ve usta bir ayak

isimlerini isterdim en mantıklılar bunlar ve chelsea kabul eder

Kalou usta ayak mı daha neler göreceğiz:eek:

Cevap: Cimbom'a Chelsea şoku! (Arda Turan)

Takvim haberini buraya koyup sonra da ben demiştim Arda gidecek yazman ne kadar komik ve acınası.

o değil de arda için sezon ortasında demediğini bırakmayanlar arda nın değerini anladılar herhalde artık,ama bu sezonda takım sallantılarda olursa ilk yuhalanacak kişi gene arda ve oda bunun farkında kanımca,bence de kabul edilecek bir teklif değil ama eğer arda bu sene gidecekse kesin olarak bence 2 sinin üzerine 5-10 milyon euro arası bir rakamı ben olsam kabul ederim,arda yı bu sene satsak en fazla 15 eder,ki 2 sini almak istesek 7-8 civarı bir rakama alırız ,ama bence de arda kalmalı heleki bu yerli kıtlığı olduğu bir dönemde başka arda bulmak için 20 versek bile bulamayız malesef,bence yönetimde arda nın kalmasını istemesindeki en büyük neden o kalitede başka yerli oyuncu bulunamayacak olması

Yabancı sınırlaması olan bir ülkenin uzak ara en değerli 24 yaşındaki futbolcusunu alın, karşılığında 31 ve 33 yaşında iki adam verin..

Kusura bakmayın ama anca ................ alırsınız..

arkadaşlar lampart, drogba,malouda. 3 ünü alalım. arda yı verelim. dünyanın en iyi liginden

3 tan en az 3 sene bizi sırlayacak futbolcu nedersiniz acaba

Takvim haberini buraya koyup sonra da ben demiştim Arda gidecek yazman ne kadar komik ve acınası.

her zman ki gibi çekememizlik üst düzeyde arkadaşım sen ve senin gibilerin benimle yarışması imkansız.futbol bilgimle kapışamazsınız

ertuğ ursavaş daha önceki kadro seçimlerime ve yorumlarıma bak ve benden özür dile yoksa adam değilsin bu kadar basit arkadaşlar sizde okuyun lütfen arda kalıcam dediği zamanlarda bile yazmadım kadroya çünkü 1.ağızdan duyumlar almıştım ben beni hafife almayın sakın

1.sırayı tıklayın en basitinden daha ilk yorumlarımda ne yazmışım okuyun lütfen en altta 15.06.11 14:29 :

(Arda Chelsea ye Servet 24 kişilik kadroya vb. gibi)

YÖNETİM DUY SESİMİZİ ARTIK KALİTELİ FUTBOLCU ALIN AZICIK 15.06.11 14:29

demişim bakın bakın

arkadaşlar lampart, drogba,malouda. 3 ünü alalım. arda yı verelim. dünyanın en iyi liginden

3 tan en az 3 sene bizi sırlayacak futbolcu nedersiniz acaba

1-defanstan alex i alalım defans sorunumuz kalmaz

2-kalou süper transfer olur

3- önemli değil o kadar lampar olur drogba olur gelsin biri daha işte ama yeterki alex gelsin

ALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEXALEX ALEX ALEX

adam Takvim haberlerine inanıp kendini Mourinho ilan etmiş peh :D önüne gelen konu açamasa keşke :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt