Arjantin 4-1 Güney Kore | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantin 4-1 Güney Kore | Maç Sonucu

Cevap: Arjantin 4-1 Güney Kore | Maç Sonucu

Herşeyi geçtim Maradona harbi karizma adam ya. Küpeler, sakallar, bir de futbolculuğunu hatırlatıyor arada bir top gelince :)

Ulen Messi ne yaptı Allah aşkına ben başka maç mı izledim? Her klas futbolcunun yaptığı ve yapabileceği şeyleri yaptı öle aman aman fark yaratmadıki. Elano daha iyi oynadı yeminlen geçen akşam.. :p

Higuain hakkındaki fikirlerim, zerre değişmedi . İnşallah oynamaz diğer maçlarda. .

Ayrıca Ömer Üründül ' ün maçta kaleci bıraksa gol olacak sözü, en saçma yorum olarak tarihe geçmiştir.

CntRpt.aspx

Çok ballı herif

CntRpt.aspx

:bid::bid::bid:

CntRpt.aspx

CntRpt.aspx

fft11_mf1040248.Jpeg

Messi Messi Messi

:bid::bid::bid:

Kimse hikaye anlatmasin, Arjantin koca bir balondur. Hiç iyi oynamadan, balla ofsaytlarla bugün isi götürdüler. Defansi iyi yapan, orta sahasi diri olan takim Arjantin'i rahatlikla yener. Bu yüzden gruplardan sonra karsilarina çikan ilk takim eler bunlari ve Maradona'nin rezalet ötesi kadro seçimi patlak verir.

Orta sahasını kalabalık tutan takımlara karşı çok zorlanır Arjantin. A grubundan 2.olarak Meksika'nın çıkacağını düşünürsek, Arjantin karşısında şov yapar dos Santos.

Kim ne derse desin iki takımın oyuncuları karşılaştırıldığında mütevazi kadrosuyla Güney Kore 'nin daha iyi bir oyun sergilediğini düşünüyorum.Son pas ve şutlarda becerikli olsalar çok farklı bir maç olacaktı.Eeeee Park ve Lee dışında vasat üstü oyuncu bulunmayan bir takımın Arjantin karşısında pek şans vermek hayalcilik olur.Bir şekilde kazanacakları belliydi aslında.

Ulen Messi ne yaptı Allah aşkına ben başka maç mı izledim? Her klas futbolcunun yaptığı ve yapabileceği şeyleri yaptı öle aman aman fark yaratmadıki. Elano daha iyi oynadı yeminlen geçen akşam.. :p

Üstad, o bilekler, o kaleye ayağını yumuşatarak aşırtma vurması, insan üstü paslar. Driblingi..Adam mükemmel ya hu. Sen hala ne yaptı diyorsun. Her klas futbolcu onları yapamaz işte :)

Messi genel anlamda iyi işler yaptı ama üst düzey bir performans gösteremedi.

Messi genel anlamda iyi işler yaptı ama üst düzey bir performans gösteremedi.

katılıyorum..messinin ağırlığı yok maçlarda,sanırım gol atamadığından bir tutukluğu var messinin.messi gibi oyuncular gol atmaz ise kendilerini bulamaz dolayısı ile messinin gol atması lazım bir an önce..

Hain Afrika polisi bazı seyircilerimizi göz altına almış ve sınır dışı edeceklermiş... akıllı olsunlar akıllı.. aAa

Bir gece ansızın 26- Nijerya 27- Fas 28- Güney afrika

katılıyorum..messinin ağırlığı yok maçlarda,sanırım gol atamadığından bir tutukluğu var messinin.messi gibi oyuncular gol atmaz ise kendilerini bulamaz dolayısı ile messinin gol atması lazım bir an önce..

Artık dünya futbolunda oyuncu profili değişti. Oyuna odaklı futboldan,gole odaklı futbola geçiş başlayınca playmaker'ların "en iyi" olma durumları da son buldu. O yüzden Messi'nin bence de gol atarak kendini bulması lazım.Oyuna ağırlık verecek stilden çok Messi'nin becerileri daha farklı. C. Ronaldo da aynı şekilde.

Malesef oyuna hükmeden futbolcuları mumla aramaktayız. Lider oyuncu tarzına sahip Maradona,Cruyff, Hagi,Zidane ve bence en son Ronaldinho bir devri kapatmışlardır.Bu adamların futbolunu görenler şanslıdır.Şu andaki futbol "orgazm" odaklı.

Üst Alt