Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı

Cevap: Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı

Dos Santos olayı içimde kaldı benim 2 senedir, şu ara ne yapıyor ne ediyor hiç bilmiyorum, adı da hiç geçmiyor ama keşke yeniden getirebilsek. Olmayacak duaya amin dediğimin farkındayım o ayrı.

Nasil duyamasin? Daha yeni soyledi Tottenham satacagiz diye :D

ha 15 atmis Yusuf abi, ha 25.

kanatlara at gibi hizli adamlar lazim.

ha 15, ha 25

Tamamda, berbat bir oyuncu degil, o kadar da degil yani.

Ligde 15 gol atmis, bide berbat diyon.

Bu sezonun basindan beri forvet oynadigi icin 15 gol atti.

Eksigimiz olan sag kanat'a transfer olursa Kazimdan daha fazla katki saglamasi cok ZOR.

Pana'da forvet oyanamadan once 100 lig macina cikip 10-15 gol atmis.

Eger kanat olarak gelecekse fazla katki yapacagini dusunmuyor.

CL de leto istedigimiz katkiyi vermez.

Ben orada ne yazmışım? Öyle deniliyordu. Şimdi Leto için denildiği gibi.

Nitekim kadronun demir başlarından olan, sezonu 6 gol, 13 asistle asist kralı olarak kapamış, takımın en etkili oyuncularından biriydi yine de sonuç olarak.

Bizim de en iyi oyuncumuz Arda'ydı ona bakarsan, bu sezon nasıl şampiyonluğa koşuyoruz acaba? Aynı hesap.

Benim orada anlatmak istediğim şey farklıydı.

Anliyorum demek istediginide.. Arda 12 milyon Riera 3 milyon.. burdan kalite farkini anlarsin yani..

Avrupali bi oyuncusunu gercekten satmak istemese gercekten satmaz inan bana..

fos cikan topcularin listesine girmedi mi o senin icin daha Utku aga, benim icin coktaaann girdi

Ben öyle düşünmedim hiç. Gerçi şimdi 4-4-2 oynuyoruz ve o daha çok 4-3-3 oyuncusu özellikleri taşıyor ama olsun. Bence bizde de iyi oynmıştı, sadece vurduğu toplar bazen kötü vuruşlardan (eksiği o zaten) bazen de şanssızlıktan bir türlü girmedi kaleye. O sebeple yaratıcılığı skora yansımadı. Bize geldiğinde bir süredir fazla maç oynamamış ve formsuzdu zaten, sonra sonra bira form tutar gibi oldu ama kiralıktı zaten gitti. Uzunca süre bol bol forma bulursa hem kendini geliştirebilecek hem de form tutabilecek bir isimdi. Dediğim gibi bizden gittiğinden beri ne yapıp ediyor hiç bilmiyorum, belki durumu daha kötüye gitmiştir o zaman gelmesin zaten.

aynen ysuf kardes

gio ii olur

22-23 yasında daha henüz

gerci son durumunu bilmiorum ama kulüp biseler yapsa keske bu hususta

Anliyorum demek istediginide.. Arda 12 milyon Riera 3 milyon.. burdan kalite farkini anlarsin yani..

Avrupali bi oyuncusunu gercekten satmak istemese gercekten satmaz inan bana..

Olympiakos'un 12 milyon Euro değerinde oyuncusu var mı ki? Kalite farkı çok bariz, katılıyorum ancak aynı zamanda iki takım, hatta lig arasındaki kalite farkını da gözardı etmemek lazım. Trabzon bu sezon başında Selçuk, Egemen, Umut, Jaja gibi en önemli oyuncularını kaybetti, yerlerine gelenler ise hiçbirşey veremedi; ama buna rağmen onlar da az daha gruptan çıkıyorlardı. Yani bu bir kıstas olamaz demek istiyorum.

Riera gibi 30 yaşında bir isim için için 3 milyon Euro normal bir fiyattır, ederi budur, doğru; ama burada konuşulanlar gibi Olympiakos'un absürd bir bonservis bedeli talep etmemiştir çünkü hem Riera gitmek istemiştir hem de kulüp zor durumdadır. Olympiakos Başkan'ı kendisi zaten Riera'yı göndermek istemediklerini ancak bırakmak zorunda oldukları için bıraktıklarını açıklamıştı. Ben de diyorum ki Pana maaşını bile yatıramadığı Leto için burada konuşulduğu gibi 10 milyon Euro gibi abartı rakamlar talep etmez, edemez; ederi en fazla 5-6 milyon Euro'dur.

[video=youtube;XpTDbwB__bU]https://www.youtube.com/watch?v=XpTDbwB__bU[/video]

Leto en çok isteyenlerden biriyim inşallah gelir

adamın bacaklar uzun hızlı ve güçlü fiziği var gelse süper olur tabikide

Bize sağ açık lazım, Leto harika bir oyuncu, ligin de tozunu attırır ama sol kanat ihtiyacımız yok, ikinci forvet olarak düşünülüyorsa da çok iyi olur ama sağ açıkta verimi çok düşer bu adamın.

Bu arada Messi gibi yardırır, çok efektif bir oyuncu.

Arkadaşlar yine söylüyorum bu seneki en az 5 maçta sağ açık oynamış adam, herkez sol açık gözüyle bakıyor. Hem Terim basın toplantısında sağa sola arıyoruz dedi, bunları biri Yiğit olucak gibi diğeri Leto olursa süper olur.

Gelirse Keita Vol.2 olacak büyük ihtimalle ne yardırır bu adam be böyle yardıra yardıra gider kimse de tutamaz.

Üst Alt