Arrascaeta Sezon Sonu İmzayı Atıyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arrascaeta Sezon Sonu İmzayı Atıyor!

başkan pilot takımı ayarlamış o halde

sabi sübyanı doldurduğuna göre

malum... bizde forma gördükleri de görecekleri de yok...

Kiralamakla tabi ki alakası yok ancak zaten çok ciddi eksiklerimiz var önce takımımızı bir tamamlasaydık , gençlere yatırım yapmayı herkes ister zaten ancak takımımızda ki eksiklikleri kapatmak için bile zaten büyük paralar çıkacak kasamızdan acaba birde böyle kalite ve potansiyeli yüksek bir oyuncuyu alıp sonra kiralamak ve bütçeden paranın eksilmesi ne kadar doğru olur ? Yani almışken yararlanmak gerek eksiğimiz var ancak sınırdan dolayı da tam yararlanamayacağız yani yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.

Forvet + Stoper konusunda katılırım öncelik onlar olmalı ama fırsatları da kaçırmamak gerekiyor. Oyuncuyu bilmiyorum ama oynadığı mevki çok değerli, keşke kaleci de alabilsek annesi, babası Türk filan.

Ayrıca stoperi bu sefer genç filan değil adam akıllı ŞL görmüş, ne oynadığını bilen, lider bir oyuncu seçmek lazım.

Forvet + Stoper konusunda katılırım öncelik onlar olmalı ama fırsatları da kaçırmamak gerekiyor. Oyuncuyu bilmiyorum ama oynadığı mevki çok değerli, keşke kaleci de alabilsek annesi, babası Türk filan.

Ayrıca stoperi bu sefer genç filan değil adam akıllı ŞL görmüş, ne oynadığını bilen, lider bir oyuncu seçmek lazım.

İyi bir planlama yapan teknik direktör yok , iyi ve yapılanması güzel bir scout ekibi var (sanırım) , takımın ihtiyacı çok ancak sanırım para da yok , sonumuz hayır olsun.

Ya olm kim bu adamlar,Ontiverolar Hajrolar Araskarastolar,dolduruyolar bunları takıma ama elimizde patlamazlar ins...

kendisini hic izlemedim ama cok yetenekli oldugunu soyleyen bir guney amerikali arkadasim var

u20 fransa uruguay ozetinide izledim scoutlarimiz alin dediyse vardir bi bildigi

Önümüzdeki sezon çok acayip bir takım izleyeceğimizi düşünüyorum. Özellikle Bruma Telles ikilisi çok iş yapacak gibi duruyor. Bu elemanı izlemedim hiç, sadece videolara dayanarak yorum yapmak ne kadar doğru olur bilmiyorum ama en büyük artısının oyun görüşü, hızı ve adam eksiltmesi olduğunu söyleyebilirim. Yabancı sınırını pek fazla sorun etmiyorum çünkü Yayın haklarını TFF veya Kulüpler birliği alırsa ortada öyle bir sınır kalmaz. Kalırsa pazarlama imkanları %0 olur bu da zarar demektir.

bu tarz adamları(arascaeta,ontivero)falan oynatmak için bizim avrupadan mutlaka bi takım satın almamız lazım

koy o zaman bu adamları o takıma orda oynasınlar bizde oynayamadan pişmesini beklemektense hem oynasınlar hemde Galatasaray seviyesine gelebilsinler

onun dışında bu yabanı sınırı varken bu tarz adamları boşa almış oluruz

@Sergen Zeren 'e müjde

Uruguay basınına göre Galatasaray, Defensor Sporting'in genç yıldızı ile anlaştı.

Galatasaray'la görüştüklerini açıklayan ve Arrascaeta transferinin bitme aşamasında olduğunu söyleyen Defonsor Sporting başkanı Fonseca, Uruguay basınından spor spikeri Leonardo Sanguinetti'ye transferin bittiğini açıkladı. Sosyal medya aracılığıyla transferi takipçilerine duyuran Sanguinetti, Defonsor Sporting takımının bu transferden 3 milyon 350 bin dolar alacağını açıkladı.

Bu sezon Uruguay'da Defensor Sporting forması altında oynadığı 29 maçta 8 gol atarak, 10 asist yapan genç yıldız; gösterdiği performansla Uruguay Milli Takımı'na kadar yükseldi.

Üst Alt