Arrascaeta Sezon Sonu İmzayı Atıyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arrascaeta Sezon Sonu İmzayı Atıyor!

Saçma sapan adamlara kontenjan harcayıp duruyoruz. Sınır 10 yabancı diye 10 tane doldurmanın anlamı yok. Muslera Telles Melo Bruma Sneijder dışındaki yabancıların hepsi satılmalı

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Sözlesmesine Haziran'da bitiyor...

Yetenekli bir oyuncu diyorlar,gelsin o zaman ama eger bu Adam yüzünden Sneijderi satsak gelmesin.

tüpkafa seneye 5 yabancı olacak ölsemde dönmem dedi. şimdi bizimkilere bakıyorum elimizde 14 yabancı var halada gidip yabancı transferi yapmaya uğraşıyorlar. elimizdekiler bile fazla. gidin g.inler-nuri falan bunları almaya uğraşın ne yapıp edip artık.

bonservis odenmeyecek gelsin . seneye drogba eboue dany amrabat burdisso vb. gidecek zaten yedekte bunlar duracagına yedekte durur

Sneijde gidici diye yorumlar baya var.. bence dogru olmaz ama takim icinde cok tuhaf ve halen insan olarak anlam veremedigim dengesizlikler var. Saga sola dönelim geri gelelim Kesinlikle 2 tane daha kanat oyuncusu lazim bize. Arrascaeta tanimiyorum bilmiyorum fakat söyle Bruma'miz saglkli geri dönerse kattikmi Arrascaeta bir de Su bilal var Heerenveenden diyelim... topladik geriye kaldi tek forvette dönmek birde Yabanci kurali savasimiz.

Fonseca (Muslera nin menejeri) 3.5 milyon dolara almis bonservis haklarini, sezon sonu da bize satacakmis diyorlar,galiba bi 5 milyon euro verir bizimkiler.

Iyi oyuncu diyorlar..

İtalyan basınına yansıyan haberler Galatasaray’ın işinin hiç de kolay olmadığını gözler önüne seriyor. Yeni Riquelme olarak adlandırılan genç oyuncuyu Juventus, Milan ve Napoli’nin de yakından takip ettiği ve transfer için harekete geçecekleri iddia ediliyor. De Arrascaeta’nın menajeri Daniel Fonseca’nın İtalya’da yaşaması ve İtalyan kulüpleriyle arasının iyi olması onun İtalya’ya transferi olma ihtimalini artırıyor.

Barcelona genç orta saha için geçtiğimiz sezon toplam 10 milyon euroluk bir teklifte bulunmuş fakat Defensor Sporting kulübü bu teklifi geri çevirmişti.

Forvet arkasında oynayan genç oyuncu bu sezon çıktığı 29 maçta 8 gol atarken 10 da asist yaptı.

ajansspor

Üst Alt