Arsenal ve Tottenham'dan, Bruma İçin Servet Gibi Teklif! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arsenal ve Tottenham'dan, Bruma İçin Servet Gibi Teklif!

Bence ortalik kizisacak beklemek en iyisi tam su donem brumayla sozlesme uzatip serbest kalma bedelini 40 milyon euro yapma zamanidir.
Sene basi bekledigim gibi gidiyor daha cok istatistik kasmali. Oyun mentalitesi tam avrupalilarin istedigi stilde sonuc odakli. Ocak doneminde daha buyuk rakamlari gorebiliriz. Sozlesme uzattigi anda yazin ortalik yanar diyeyim.
Ayrica tam su anda avrupada bruma stilinde iki oyuncu bulmamiz gerekiyor. Gerekiyorsa 5er milyon euro verelim 10 milyon eurosu oraya gitsin geri donusu olur o paralarinda.

Sisto ne yapıyo reis. Takip ediyor musun

Bruma'da unutmamamız gereken bir durum var %25 sonraki transferden pay sporting'e %25 pay vericez bunu yeni bir kontrat yaparsak sanırım kaldırabiliyoruz çünkü Arda'yı Atletico'ya sattığımızdada %5 pay ile satmıştık fakat Arda yeni sözleşme imzalamıştı ve Barcelona'ya giderken %5 vermedik bu sebepten yeni kontrat yapıp sonradan satmamız daha mantıklı olabilir eğer bu %25 pay kalkıcaksa değer olarakda EPL'de 40m € çok yüksek bir rakam değil kapıyı 40'dan açmak lazım derim. Eğer araya Chelsea ve Man. City gibi takımlar girerse direk verirler 40m. € 'yu bu sebepten satılcaksa rakam yüksekten açılmalı ve yerine oyuncu şimdiden planlanmalı.

Brumayı biz 20 ye satsak orda üç maç yapsa adamın fiyatı 50 milyon euro olur. 40 milyon dan aşağısı kabul edilmemeli.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kontrati derhal uzatilmali bunu haftalardir diyoruz, yoksa basimiz cok agriyacak. Menajeri tam bir cakal, gerekiyorsa o herife de komisyon verip uzatmaliyiz mutlaka simdi.

aslında panik yapılacak bi durum yok elde tutmak zor değil vergisiz kemiksiz löp para tavlamaya fazlasıyla yeter ancak işte insanın aklına dursun gelince ister istemez panik atak nöbeti geçiriyorz.
Sarper Yıldırım evet aynen böyle düşünüyorum renkdaş

Ara transfer dönemine kadar sözleşme yenileme konusunun netleştirilmesi gerekiyor, Bruma ve menajeri bu konuda kesin karar vermeleri için baskıya tabi tutulmalı, imkanlar zorlanarak yeni sözleşme yapılmalıdır...

Eğer sözleşme yenilemeyi hiçbir surette kabul etmiyorlarsa, niyetlerinin pek çok futbolcunun yaptığı gibi sözleşmeyi tamamlayıp free transfer hakkını elde etmek olduğu açıktır ki geçenlerde Bruma bir demecinde bunun ip uçalarını vermişti maalesef. O durumda konuşulan fiyatlarla kendisine talip olan kulüpler varsa değerlendirmeye alınmalıdır. Devre arasında olmazsa da sezon sonu kesinlikle satılmalıdır...

Kulübün mevcut durumu yıllık 20-25 milyon maliyetle bir futbolcu oynatmaya müsait değil. Gelecek sezonki maliyetinden bahsediyorum, muhtemel bonservis gelirini de katarak...

Sozlesme imzalamayacaklarsa kabul etsinler 20 milyon sterlini.Yoksa sezon sonu 6-7 milyon euroya satmak zorunda kalicaz.Ben yenileyecegini zannetmiyorum

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İngiliz kulüpleri 20m sterlini gözden çıkardıysa 30a kadar çıkarlar. Bence de sözleşmesi uzatılıp 75 milyon euro serbest kalma maddesi konulmalı. (75 veren olmaz tabiki biliyorum) Gelecek sene CL'de atacağı 2 gol 2 asistle 45-50leri bulabilir ama. (Ne mallara ne paralar ödendiğini de göz önünde bulunduruyorum.)

ya devre arasi büyük paraya satacaksin 25+ Euro yada acilen sözlesmesini yeniliyeceksin, sezon sonu 1 senelik sözlesmesi kaliyor o saaten sonra kimse bu paralari vermez

22 milyon Euro yapıyor hocam 20 milyon Sterlin.23 milyon Sterlin koparsak,25 milyon Euro yapıyor.
20-25 milyon euro arasi cok kotu rakamlar degil aslinda, sozlesmesinin son senesine girecek bir oyuncu icin.Seneye sampiyonlar ligine gidersek 2 milyon euro uzeri bir kontrati kabul ederse super olur satilmasa keske

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En azn 40 milyon avro transfer piyasası uçtu gidiyor allahınızı severseniz uluslar arası hiçbir başarısı olmayan tek başarısı italya ligindi artislik yapmak+havalı gol seniçleri yapmak olan Pogba 105 milyon ediyor
Bruma'nında saçlarını böyle Pogba gibi yapsın uzaktan şutlarını geliştirip iki üç artis gol sevinci yapsın tak 60 milyon piyasa değeri çeker

Üst Alt