Arsenal'li Yıldız Geliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arsenal'li Yıldız Geliyor

Cevap: Arsenal'li Yıldız Geliyor

Bu adam son 2 yılda kaç kere sakatlanmış ve oynamadığı sürelerin ne kadarında sakatmış bilen birisi cevap verebilir mi?

Adamın lakabı Mozart. Orkestra şefi gibi yönetiyordu takımı iyi olduğu zamanlarda, defans, ofans her işi yapıyor, sahanın her yerine basıyordu ama olmuyor maalesef artık, şu anki kırılgan yapısından dolayı yerler Tomas'ı bizim ligde ki Baros faktöründen dolayı alınacak bu da ayrı bir risk.

Kaç maç oynadı desen daha iyi olurdu!

Rosiçkiyi en son Dordmund da oynarken adam akıllı izledim. Adam müzmin sakat..Arsenalde oynamadı desek yeri var.. Arsenalin Linderothu..

Arkadaşım biliyorsan cevap ver.Adam oynamadığı maçlarda hep sakat mıymış sanki?Arsene Wenger çoluk çocuğu oynatıyor takımda bilmiyor muyuz.

mozart klasik bir 10 numra degil arkadaslar top almaya da geliyor gelirse baya yanilacaksiniz benden söylemesi :D

Arkadaşım biliyorsan cevap ver.Adam oynamadığı maçlarda hep sakat mıymış sanki?Arsene Wenger çoluk çocuğu oynatıyor takımda bilmiyor muyuz.

Bu sezon 14 maç oynamış 6 kez 11 de başlamış. Toplam 661 dakika süre almış.

Geçen sezon 34 maç oynamış. 19 kez ilk 11. Toplamda 1927 dakika süre almış.

Son derece istikrarsız bir durum sözkonusu...

Bu sezon 14 maç oynamış 6 kez 11 de başlamış. Toplam 661 dakika süre almış.

Geçen sezon 34 maç oynamış. 19 kez ilk 11. Toplamda 1927 dakika süre almış.

Son derece istikrarsız bir durum sözkonusu...

Yani sakatlığından oynamıyor olayı bildiğin şehir efsanesi.Bu adamın bacağı kırıldıktan sonraki 2 yıl boyunca ciddi bir sakatlık geçirdiğini hiç duymadım.Şu an Arsenal'de oynamıyorsa eğer 2 sebebi var demektir,formsuzdur ve bu ve başka sebeplerle Wenger yerine başkasını tercih ediyordur.

Ben gelirse çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.Mükemmel bir oyun zekasına sahip bir adam.

Yani sakatlığından oynamıyor olayı bildiğin şehir efsanesi.Bu adamın bacağı kırıldıktan sonraki 2 yıl boyunca ciddi bir sakatlık geçirdiğini hiç duymadım.Şu an Arsenal'de oynamıyorsa eğer 2 sebebi var demektir,formsuzdur ve bu ve başka sebeplerle Wenger yerine başkasını tercih ediyordur.

Ben gelirse çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.Mükemmel bir oyun zekasına sahip bir adam.

Oynamamasının en büyük nedeni sakatlık.. Sakat olmayıp da sürekli oynayamıyorsa dediğin gibi formsuzdur veya başka problemleri vardır. Sürekli formsuz olan veya problemli bir oyuncuyu biz ne yapalım.. Demekki miadını doldurmuştur.

Oyun zekası bir yere kadar. Adam 31 yaşını doldurup 32 den gün aldı...Son yıllarda Rosiçkide istikrar da yok.. Daha iyilerini alırız rahat ol..

Oyun zekası çok ileri bir seviyede. Ama vücudu düşündüklerini uygulamaya el verir mi, bilemiyorum.

Riera gidicekse yerine alınabilir.Yani verim alabildiğin kadar alırsın kumarı oyananabilir ama hem Riera hem Rosicky bizi aşar maliyet olarak.

Oynamamasının en büyük nedeni sakatlık.. Sakat olmayıp da sürekli oynayamıyorsa dediğin gibi formsuzdur veya başka problemleri vardır. Sürekli formsuz olan veya problemli bir oyuncuyu biz ne yapalım.. Demekki miadını doldurmuştur.

Oyun zekası bir yere kadar. Adam 31 yaşını doldurup 32 den gün aldı...Son yıllarda Rosiçkide istikrar da yok.. Daha iyilerini alırız rahat ol..

Daha iyisini alabileceğimizi bilsem inan bu kadar ısrar etmezdim.Ben de Honda'yı görmek isterdim bu takımda ama yok abicim alamaz bizimkiler.Fatih hoca birisini beğense yönetimden çatlak sesler çıkıyor,yönetim tamam dese Fatih hoca veto ediyor.Alabileceğimiz oyuncuları düşününce Rosicky bana Xavi gibi görünüyor inan ki.

Rosicky'i sadece forvet arkası mı oynuyor sanıyorsunuz beyler, sol açıkda da oynar bu adam gelirse de. Gelmesin 30 yaş üstü futbolcu o ayrı.

Üst Alt