Arsenal'li Yıldız Geliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arsenal'li Yıldız Geliyor

Cevap: Arsenal'li Yıldız Geliyor

ulan 2 sene önce ne pis istiyordum bu adami.

hele ledesma ve rosickiy bizde diye olay ikmicti, scoutgs mi ne, biri vermisti haber.

sanki barcelona nummber 2 olmusuz gibi sevinmistim

ulan durmadan bize orta saha oynayan adamları gönderiyorlar. bize 2 kanat ve forvet lazım. biz 4-4-2 oynarız bukadar net.

yıldızlar doğar-yaşar-ölür

rosicki son safhada

son voliyi bizden vurmak isteyecektir

Rosicky alınırsa ya çift forvetten vazgeçeceğiz yada kanat futbolcusundan. Çünkü Rosicky şu an oynadığımız 4-4-2 nin hiç bir bölgesinde oynayamaz. Ya kanatsız 4-3-1-2 oynayacağız Mourinho dönemi Inter'i gibi yada eski başarısız sistemimiz olan 4-3-3 ü oynayacağız. Olcan ismi geçiyor eğer Olcan alınırsa 4-3-1-2 idealdir. Ortadaki üçlü Rosicky- Melo - Selçuk olur önlerinde de Olcan. Ama 4-4-2 oynasak daha iyi bence o yüzden pek sıcak bakmıyorum

bir aralar efsane oyuncumdu geçen yıllar ve sakatlıklar çok yıprattı. her sene gs da haberleri çıkıyor basının gazı büyük bir ihtimalle kanat ve forvette eksikliğimiz varken ben rosicky'nin gündemimizde olduğuna inanmıyorum..

gelse cok iyi olurdu aslinda ..

Selcuk Melo

Engin Elmander Rosicky

Baros

harika giderdi

ya geldimi dünya para isteyecek, performans-para dengesinide büyük ihtimal sağlayamayacak, ben inanmıyorum zaten terimin onu takımda isteyeceğine..

Rosicky alınırsa ya çift forvetten vazgeçeceğiz yada kanat futbolcusundan. Çünkü Rosicky şu an oynadığımız 4-4-2 nin hiç bir bölgesinde oynayamaz. Ya kanatsız 4-3-1-2 oynayacağız Mourinho dönemi Inter'i gibi yada eski başarısız sistemimiz olan 4-3-3 ü oynayacağız. Olcan ismi geçiyor eğer Olcan alınırsa 4-3-1-2 idealdir. Ortadaki üçlü Rosicky- Melo - Selçuk olur önlerinde de Olcan. Ama 4-4-2 oynasak daha iyi bence o yüzden pek sıcak bakmıyorum

Emre'yi Fatih Hoca solda kullanıyor..Rosicky'de solda oynayabiliyor..O yüzden Selçuk'un yükünü orta sahada rahatça alabilir..Alırsak cuk diye oturur..

442'de kanat'ta oynarsa, kanat'tan oyun kurar.. Hagi'yi de 442'in solunda oynatiyordu Terim... maç içerisinde sag da da oluyordu vs.

Gelmesini isterim, savasçi isim ve teknik.

Ama sanirim Robert Pires ile ayni uçaga bindi.. bir türlü inemedi Istanbul'a. :D

Emre'yi Fatih Hoca solda kullanıyor..Rosicky'de solda oynayabiliyor..O yüzden Selçuk'un yükünü orta sahada rahatça alabilir..Alırsak cuk diye oturur..

Olcan sol'da, Rosicky sag'da da olabilir.. Veya ikisi ters kanat'ta içeri katebilir.. her halükarda is yapar bence. Oturmus takima böyle oyunculari koydugun zaman her zaman parlarlar..

Ama Jo ve Giovanni Dos Santos gibi isimleri oturmayan bir takim'a koyarsan is yapamazlar.. böyle oyuncular savunmasi saglam olan takimlarda is yapar.

Olcan sol'da, Rosicky sag'da da olabilir.. Veya ikisi ters kanat'ta içeri katebilir.. her halükarda is yapar bence. Oturmus takima böyle oyunculari koydugun zaman her zaman parlarlar..

Ama Jo ve Giovanni Dos Santos gibi isimleri oturmayan bir takim'a koyarsan is yapamazlar.. böyle oyuncular savunmasi saglam olan takimlarda is yapar.

Ben bu adamı çok istiyorum çünkü sol kanatta çok etkili olan bir on numara..Bize çok lazım..Arshavin'den sonra maliyeti uygun alabileceğimiz en iyi adam..İçeriye süratiyle dalar asist gol her şeyi yapar hacı..

Olcan forvet arkası mı oynayacak olm saçmalama

Sakatligi yoksa eger ve fizik durumu iyiyse fark yaratir fark, hertürlü katki saglar, cok acik ve net. Rosicky bu. Sadece adi senelerdir bizimle aniliyor diye bikmislik var heralde herkesde. Ama baktigin zaman boru`dan degil Rosicky`den bahsediyoruz. :)

Üst Alt