Artık Derdiyok | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Artık Derdiyok

artik-derdiyok-ankara.Jpeg

Cim-Bom’da Gomis’in kulübe tutsaklığı devam edecek. Terim, Ankaragücü karşısında memnun kaldığı Eren Derdiyok’u ilk 11’de oynatmaya devam edecek.

Galatasaray’da Ankaragücü maçında 11’de tercih edilen Eren Derdiyok formayı kaptı. Eren’in, Akhisar ile yapılan Süper Kupa maçından sonra Ankaragücü karşısında da gol atması teknik ekibin yüzünü güldürdü. Bundan dolayı Eren’in ilk 11’de oynamaya devam edeceği bildirildi.

Gomis’in zam sorunu yüzünden mutsuz bir görüntü çizmesi üzerine Eren’e yönelen teknik ekibin, tecrübeli futbolcunun hırsından ve formundan memnun kaldığı bildirildi. Teknik direktör Fatih Terim’in, Göztepe maçında da Eren Derdiyok’a 11’de şans vereceği belirtildi.

Galatasaray’a büyük umutlarla gelen Eren Derdiyok ilk sezonunda ligde 31 maçta 10 gol atarken, ikinci yılında 19 karşılaşmada 3 kez fileleri sarsabildi.

Galatasaray ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Eren Derdiyok, 2 milyon 150 bin euro yıllık ücret kazanıyor.

Milliyet

Gol atmış olması birşey değiştirmez ben yine beğenmedim son vuruşları iyi onun dışında o boya posa rağmen sırtı dönük oynamayı bilmiyor toplu oyunda yetersiz keza Gomis de öyle 2 tane birebir aynı özellikteki forvetle sezona başladık..

Bence Fatih Hoca vermedi formayı Eren 'e veya Eren muazzam performans gösterip de formayı kapmadı. Gomis kendi eliyle getirdi formayı Eren 'e teslim etti. İşin açıkçası bence Göztepe maçında Eren 'in oynayacağını düşünenlerdenim.

Gomis takım içinde huzursuzluk yaptığı belli Fatih Hoca buna göz yummaz hem para mevzusuyla sürekli gündeme gelip hem sahada hiçbir şey yapamazsan bu yaptığının bir karşılığı olur elbet ...

Eren oynadıkça form tutan, fm diliyle doğal formu düşük bir oyuncu o yüzden biraz sabredip 2-3 maç arka arkaya oynamasını beklersek Gomis kadar olmasa da ilk geldiği zaman ki ilk haftalarda ki performansına ulaşabilir. Fizik kalitesi ve hava gücü fiziğine göre zayıf kabul ediyorum ama bu adamın ben Kasımpaşa da bir hayli maçını izlemiştim çok formda olduğu ilk yılı sezon başını da stad da takip ettim. Yüzde yüz formunu bulduğunda pas oyununa, ikiye birlere acayip katkısı olan extra dış şut ve akrobatik vuruş becerilerine de sahip ve ortalama gol vuruşu sahibi bir santrafor'dur. Form tutması güç biri olduğu için formsuz olunca çok göze batıyor.

Kazandigimiz sürece devam etmeli

Kapasitesi belli Bunu hepimiz biliyoruz ama gomis'in yaptigi hata 1 maclik ceza ile unutulmamali

Transfer ettigimiz sezon nasil basladiysa bu sezon da ayni sekilde basladi umarim böyle devam eder

Ne yapmış acaba Ankaragücü maçındaki Göztepe maçına ilk 11 başlayacak. Boş beleş futbolcu. Galatasaray'a belkide İorfa ve Umut Bulut'dan sonra gelen belki de en vasıfsız futbolcu. Kontratı bitse veya takasta versek de kurtulsak bir an önce.

Ereni beğenmiyorum ama el mecbur daha iyi olması için uğraşıcaz 2 maç 2 gol , göztepe maçında da 1 gol atsa en azından kafa olarak iyi yere gelir , ekstra uğraşmasına gerek yok doğru yerde dursun yeter rodri ve onyekuru 6 pas içine top getirir zaten oda yuvarlar.

eren bu haliyle cacık olamaz. bir tane olumlu işi yok. fizik ve yetenek olarak iyi ama gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içinde.

Üst Alt