Askere Gidiyoruz! (Gökhan Sancak & Doğu Alkan) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Askere Gidiyoruz! (Gökhan Sancak & Doğu Alkan)

Özel degilse nerden esti askerlik yapmak.
Yurtdisinda yasamiyor musunuz?

Evet Marseille'de yaşıyorum. Ama beni durumun biraz karışık. Fransız pasaportu alamıyorum. Yılın belli bir kesimini Türkiye'de, belli bir kesimini Fransa'da geçiriyorum. O yüzden artık askerlik bir nevi zorunluluk olmuştu. İş vb etkenler de var tabi. Gitmem şart oldu kısacası.

Serin hikaye kardeş.

Maldan ziyade "manyak" daha uygun bir tabir bana göre.

Yolunuz açık olsun. Hayırlı teskereler.

Yalnız son zamanlarda dikkatimi çekti. Herkes acemilik yaptığı yerde esas birliği oluyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Piyade Komando Çavuş Oğuzhan Ölmez:hat: Sırtta 30 kilo çanta ile Isparta ve Van'da yaptığımız intikaller aklıma geldi.Van'da -30 derece soğukta kaçakçı ve mültecilerin peşinde koşardık.Heyyy gidi heyyy.Sağ salim sevdiklerinize kavuşmanız dileğiyle.Adettendir yanınıza poşet almanız yeterli olacaktır.

Evet Marseille'de yaşıyorum. Ama beni durumun biraz karışık. Fransız pasaportu alamıyorum. Yılın belli bir kesimini Türkiye'de, belli bir kesimini Fransa'da geçiriyorum. O yüzden artık askerlik bir nevi zorunluluk olmuştu. İş vb etkenler de var tabi. Gitmem şart oldu kısacası.
Askerlik 1 ay bile katlanabilcek bir yer degil.Ben olsam sonuna kadar gitmemeye calisirdim.

Üst Alt