GSC Haber - #AslanGibiSponsor Kampanyası Başladı | Toplanan Miktar 8.739.622 TL - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber #AslanGibiSponsor Kampanyası Başladı | Toplanan Miktar 8.739.622 TL

TMK haklı bu dönemde taraftardan para istemek ayıptır hem de bu zat çocukların kumbarası felan diyerek Ali koça salladı şimdi de bizi rezil etti

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne kadar toplandı acaba?_

Bu tip organizasyonlardan kulupler icin cok buyuk paralar toplanmaz. Gecmiste de gorduk bunu. Bunun bir kac nedeni var. En onemli nedeni benim gibi insanlarin kesinlikle para vermeyecegidir.

Onumuze bir proje verseler, kesinlikle genc oyuncuya yatirim yapacagiz, alt yapi tesislerini yenileyecegiz, yurt disindan hocalar getirip alt yapimizi guclendirecegiz, kendi hocalarimizin egitimini en ust duzeye yukseltecegiz ve bunun icin 5 senelik bir projede 150 milyon TL'ye ihtiyacimiz var deseler tam destek veririm.

Boyle bir sey yapsalar hem ben hem de Galatasaray'i yakindan takip eden insanlarin cogu ciddi yardim yapar.

Ama kalkip Diagne, Falcao, Jimmy, Sener, Akbaba, Linnes, Belhanda, Feghouli, Babel gibi adamlara para gomuldugu icin ve menajerler zengin edildigi icin ben tek kurus vermem. Bu hak ettiklerinin 10 katini alan (mubalaga) adamlara ben niye para vereyim? Hepsi benden 100 kat zengin.

Ne halleri varsa gorsunler.

Bir yonetim gelir, su ustte yazdigim gibi adam gibi program yaparlarsa 100TL falan degil, elimden gelenin fazlasini yaparim.

Bu da benim gorusum. Isteyen istedigini yapabilir tabii ki.

Bu tip organizasyonlardan kulupler icin cok buyuk paralar toplanmaz. Gecmiste de gorduk bunu. Bunun bir kac nedeni var. En onemli nedeni benim gibi insanlarin kesinlikle para vermeyecegidir.

Onumuze bir proje verseler, kesinlikle genc oyuncuya yatirim yapacagiz, alt yapi tesislerini yenileyecegiz, yurt disindan hocalar getirip alt yapimizi guclendirecegiz, kendi hocalarimizin egitimini en ust duzeye yukseltecegiz ve bunun icin 5 senelik bir projede 150 milyon TL'ye ihtiyacimiz var deseler tam destek veririm.

Boyle bir sey yapsalar hem ben hem de Galatasaray'i yakindan takip eden insanlarin cogu ciddi yardim yapar.

Ama kalkip Diagne, Falcao, Jimmy, Sener, Akbaba, Linnes, Belhanda, Feghouli, Babel gibi adamlara para gomuldugu icin ve menajerler zengin edildigi icin ben tek kurus vermem. Bu hak ettiklerinin 10 katini alan (mubalaga) adamlara ben niye para vereyim? Hepsi benden 100 kat zengin.

Ne halleri varsa gorsunler.

Bir yonetim gelir, su ustte yazdigim gibi adam gibi program yaparlarsa 100TL falan degil, elimden gelenin fazlasini yaparim.

Bu da benim gorusum. Isteyen istedigini yapabilir tabii ki.

Bu dediğin şartlar altında, düzgün bir sunum ile açıklayan güven veren bir yönetime 1 aylık maaşımı Galatasaray için bağışlardım.

Bugüne kadar yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatıdır. Bu teminata kimse para yatırmaz.

Zaten düzgün iş yapsaydınız bugün bu kampanyaları yapmak zorunda kalmazdınız.

Bu is oyle taraftarla olmaz. En az 10 tane is adami bir seyler verecek ki kampanya gibi kampanya olsun.
5 milyon nedir ya? Ben yonetimde olsam paylasmaya utanirim.

Üst Alt