Assaidi İmza İçin İstanbul'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assaidi İmza İçin İstanbul'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Assaidi İmza İçin İstanbul'da

Ohaaaa Assaidi gelirse Acaib sevinirim ya.

Genc yetenekli Süper oyuncu.

Adam hollanda ligini döktürüyor burda neyapar Terim ile beraber.

Afferim GSye.

Kuyt gibi 32-34 yas adam alicagina genc yetenekli adam almalari Süper.

Üst düzey bir oyuncu olduğunu sanmıyorum izleyelim bakalım ama öyle Shakiri gibi ümitlenmeyin aynı potansiyel değil bence.

Not : Videoları filan bilmem ama en büyük handikapı Hollanda Ligidir.

Shaqiri'den tek eksiği fiziği. onun dışında fazlası var. eksiği yok diyebilirim. Bu adamın alınmasına imkansız diye bakıyordum ben çünkü izleyen bir çok kulüp vardı. alınırsa büyük iş başarır yönetim.

Ribery geldiğinde bu forum olsaydı eminim mesajlar şöyleydi;

Adamlar Anelka'yı aldı biz Ribery'i

Ribery avrupada başarı?

Cart, curt Ribery nasıl başarı gelecek

Kapağı çakmıştı tabi sonra bu da umarım çakar kapağıda bilmediğiniz adamlar hakkında saçma sapan konuşmaktan vazgeçersiniz.

Yıllardır genç , gelecek vaad eden isimler alınsın demiyormuyuz alın size Assaidi yap 5 yıllık sözleşme bak keyfine ya.İlk sene için zaten CL'de gruptan çıkmak bir başarıdır benim için.Düzenli katılmak daha önemli CL içinde yeterli bir transfer rahat olun.

Bu beklendi durup dururken olmuyo hani.. Başkanımız sağolsun...

Başkan Şampiyonlar Ligi'ne gideceğiz ilk senemizde dedi. İyi bir kadro kuracağız dedi. Yaptı da.

Şimdi sen Di Maria'yı mı bekliyordun anlamadım ki... Genç, başarıya aç, potansiyelli bir oyuncu alındı, hala burun kıvırıyorsunuz.

Bence Amrabat,Hoilett ve Bastosdan daha iyi bir futbolcu degil malasef ,Daha cok Doka tarzinda birine benziyor.

Insallah yanilirim...

Shagiri ile kıyaslamayın ondan iyi değil diyenler

Lütfen shagirii kaç defa izlediniz söylermisiniz

Assaidi için avrupada nasıl oynayacak diyenler shagirinin bayer maçında 7 golü nasıl izlediğinden bir haberi varmı

Assaidyi bilmeyenler için şu kadarını söylm.bu adam devre arası alınsaydı playoff denen şey oynanmazdı bu ligde

Avrupada ne mi yapar.Tecrübe denen şey bunlar için var.Öğrenecek

Ribery geldiğinde bu forum olsaydı eminim mesajlar şöyleydi;

Adamlar Anelka'yı aldı biz Ribery'i

Ribery avrupada başarı?

Cart, curt Ribery nasıl başarı gelecek

Kapağı çakmıştı tabi sonra bu da umarım çakar kapağıda bilmediğiniz adamlar hakkında saçma sapan konuşmaktan vazgeçersiniz.

Nedense bizde kanatlar "stochtan iyi" "stochtan kötü olarak" değerlendiriliyor:ayatollah:

8 milyon bonsErvis verirsek bence cok ucuk olur,kisisel gorusum izliyorum youtubeden ve bileklerine hakim ama ilk omuz darbesinde cimleri oper bu cocuk,yerden kalkamaz goruntusu ciziyor.

insallah yanilirim,ic saha arenada etkili ama deplasmanda bize karsi sertligin dahada arttigi maclarda verimsiz olabilir,heleki kisi agir zeminlerde,fakat fatih hoca istiyorsa bize desteklemek duser butun transferlere boyle bakmakta yarar var,hocanin kafasinda bir sablon vardir...

İstanbula bir futbolcu geliyorsa bosuna gelmez imza atmayacak olsa menejerini yollardi zaten cok abartilicak bir isim degil,hollandda kazandiginin iki katini alacak almak istersek aliriz muhtelemen bence hersey bitmistir sabah aciklarlar transferini....

Hollanda liginin zayıf Türkiye ligininde tam tersi çok sert bir lig oldugunu anlatmaya gerek yok. Türkiye ligi için Assaidi zayıf kalır demiştim hala dediklerimin arkasındayım. daha iyi bir isim alınabilir henüz geç değil umarım daha iyi bir isim alır yönetim.

Beyler Assiadi transferi muthis olur insallah gelir.

Stoch + Ambramat = Assiadi

Keita etkisi yapar. Shaqiriden bir gomlek asagida ama super.

Emin olun:) bombaa bomba.

assaidi biraz ufak tefek çelimsiz gibi duruyo ama rieradan her türlü daha kuvvetlidir en azından rakibin rüzgarından düşmez bide bastos gelse tadından yenmez :D

Ribery kim arkadaş

Millet Anelkayı getiriyor

yıl 2012 oldu...

Bu kim arkadaş adını ilk defa duydum

Bununla mı başarılı olacaz

Riera gelir ya bunu alacaklarına genç oyuncu alsaydık

Taraftar beğenmez

Messi gelse kısa der

Ronaldo gelse savunmaya gelmiyor

Casillas gelse gol yiyen kaleci aldık der

Geçen sene bu forumda Vicunic`i duymadım gelmesin diyen vardı

Shaqiri'den tek eksiği fiziği. onun dışında fazlası var. eksiği yok diyebilirim. Bu adamın alınmasına imkansız diye bakıyordum ben çünkü izleyen bir çok kulüp vardı. alınırsa büyük iş başarır yönetim.

Tam bunu diyecektim sen yazmışsın. Aynen Shaqiiri'den tek eksiği fiziği. Teknik, hız, oyun zekası mükemmel. Bilmeyenler biraz temkinli yaklaşıyorlar normal olarak. Ama emin olun Ribery'den sonra ( gerçi öncesi pek yoktu ) gelen en potansiyelli genç. Gece gece bu haber çok iyi geldi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt