Assaidi İmza İçin İstanbul'da - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assaidi İmza İçin İstanbul'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Assaidi İmza İçin İstanbul'da

ÖFFFFF bıktım su her transfer haberinde maliyecilik yapanlara.sizene arkadasım sizene.versinler.8-10-20 versinler.alsınlar adam.boyle diye diye yoneticiler de sizin gibi 2 kurusun lafını yapıyolar.gorende menejersiniz,yoneticisiniz,sarrafsınız sanıcak.yeter yahu!!!

renkdaşlar bir durun cin olmadan adam çarpmaya çalışmayalım. neymiş efendim bu adamlarla mı avrupa'da başarı gelecekmiş. durun daha yeni yeni takımı kuruyoruz. bizim bu sene bile şampiyon olmamız sürprizdir geçen seneki kadroyu düşününce. avrupaya 5 sene aradan sonra gidiyoruz ve bazıları bu kadroyla mı başarılı olcaz diyor. bu kadroyla başarılı oluruz ya da olamayız orası önemli değil. önemli olan istikrarı sürdürüp her sene avrupaya katılmak. başarı zamanla gelir. ki şampiyonlar liginde başarılı olmak öyle kolay bir şey değil. hayaldir benim gözümde(çeyrek final bir nebze de yarı final hele). bu işler sizin dediğiniz gibi git drogbayı al, git 15milyonluk x'i al, y'yi alla olsa en basitinden m.city'nin başarılı olması lazımdı.

bastosu anladıkta amrabat kimdirde amrabattan iyi oyuncu degil diyorsunuz.bu adam amrabattan iyi oyuncu net. sadece istikrarı konusunda şüphelerim var onuda maclarda izleriz.

fizik sorunu olanlar Scoot piri'ye güvenin :D enginin ilk halini hatırlayın hele ilk maçı ankaragücü maçı 79.dakikada kondisyon falan bitmiş o maçta bile yerden kalkamıyordu ya sonra noldu... merak etmeyin hocaya ve piriye güvenin piri bu konuda 10 numara adam ya

devamlılığı olmayan bir isimmiş. hollanda ligi gibi yumuşak bir ligde bile ikili mücadelelerde sorun yaşayan, oyun içinde nadiren ortaya çıkan bir futbolcu deniyor ayrıca. sanırım sezonun hayal kırıklığı olur alınırsa. hoilett gibi bir ismi alabiliyosak eğer çok yanlış seçim olmuştur.

ama şunu da söyleyelim şu ana kadar galatasaray'ın ilgilendiği isimler danny ve umut hem devamlılığı olan hem de fizik açıdan oldukça güçlü futbolcular. bence yönetim ve fatih hocanın transfer stratejisinde alınacak futbolcuların özellikleri içerisinde bunlar var. dolayısıyla istendiği kadar flash densin ben haberin gerçek olmayabileceğini düşünüyorum.

kulübüyle anlaşmadan oyuncu felan getirtemezsin bence bu iş bitmiştir 2 gün içinde açıklanır

adam fena hızlı ve teknik.bizde su an öyle bir oyuncu yok.bence shaqiriden daha iyi..ikisi arasında tercihim kedinlikle assaidi olurdu..

Şunu anlamıyorum. Hollanda ligi handikapmış. Adamın Ajax a - PSV - Twente ye yaptıklarını görrdünüz mü?

Peki soruyorum 3 büyükler dahil Ajax - PSV ve Twente yi yenebilecek kaç takın var TR de ??

Herkes çapını görüyor Avrupa ya gidince adamı tükaka yapmak adına yorumlar komik cidden

Dandik Lig Hollanda !! Ama gel gör ki Suarez - Ronaldo - Kuyt - Van Persie - Seedorf - Gullit - Huntelaar - PSV nin yedeğinin yedeği Amrabat !!hep bu dandik ligden çıkan yıldızlar.. adını hatırladığım sayısız oyuncu!!

Ama bizim mükemmel dünya nın en zor liginden böyle 1 adam dahi çıkmadı !! En iyisi dediğimiz Arda bile Madrid de çok bişi yapamadı.

Ben istiyorum gelsin de millet hızlı ve teknik 2. Keita mızı görsün. Fenerliler bile zırlıyor işallah alamazlar diye. Bir kere diyin ki Hoca 1 yıl izlemiş istemiş saygı duyalım.

MANU Kagawa gibi 300 bin euro luk adama 20 milyon euro yu bastı !! Risk değil mi? Dortmund da oynadı diye orada şov mu yapacak mesela. Tutmazsa ne olack

devamlılığı olmayan bir isimmiş. hollanda ligi gibi yumuşak bir ligde bile ikili mücadelelerde sorun yaşayan, oyun içinde nadiren ortaya çıkan bir futbolcu deniyor ayrıca. sanırım sezonun hayal kırıklığı olur alınırsa. hoilett gibi bir ismi alabiliyosak eğer çok yanlış seçim olmuştur.

ama şunu da söyleyelim şu ana kadar galatasaray'ın ilgilendiği isimler danny ve umut hem devamlılığı olan hem de fizik açıdan oldukça güçlü futbolcular. bence yönetim ve fatih hocanın transfer stratejisinde alınacak futbolcuların özellikleri içerisinde bunlar var. dolayısıyla istendiği kadar flash densin ben haberin gerçek olmayabileceğini düşünüyorum.

yada dendiği gibi oyundan kopmayan biridir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt