Tier 1 - Aston Villa, Nicolo Zaniolo'yu Kadrosuna Katmak Üzere - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Aston Villa, Nicolo Zaniolo'yu Kadrosuna Katmak Üzere

Bilader anlamıyor musunuz FFP den dolayı kiralamak istiyorlar zorunlu opsiyon bu seneye yazılıyormuş o yüzden böyle yapılıyor. Maddelere 1 maçta oynarsa geçerli olur gibi madde konur. İkide bir opsiyon zorunlu olsun diyip durmayın
Emin değilim ama şarta bağlı opsiyon da 'zorunlu' sayılıyor diye biliyorum, UEFA nezdinde. Kiralama bedeli 10 milyon olursa, zorunlu olmayan 25 opsiyon da gayet iyi bir anlaşma. Diyelim ligden düştüler filan da opsiyonu kullanmak istemediler; sakatlık veya olağanüstü formsuzluk gibi durumlar olmadığı takdirde 25 e nasıl olsa talibi çıkacaktır seneye...

Bizmi düşüneceğiz satın alacak kulübün durumunu yav ne yapalım ffp var diye elimizde değeri yok pahasına verelim mi o zaman almazlar.
Kabul ancak zaniolo bu sene gitmesi lazım kötü olduğu için değil tete geldi tete zaniolo ikilisi ile olmaz ikisinide yedek bekletemezsin özellikle zaniolo hiç bekletemezsin. Zaniolo - rasicha tete-rasicha yapmak zorundayız. O süreç yanlış yönetildi bana göre zani gitmeden tete bekletilmeliydi şimdi elimiz güçsüzleşti.

Kabul ancak zaniolo bu sene gitmesi lazım kötü olduğu için değil tete geldi tete zaniolo ikilisi ile olmaz ikisinide yedek bekletemezsin özellikle zaniolo hiç bekletemezsin. Zaniolo - rasicha tete-rasicha yapmak zorundayız. O süreç yanlış yönetildi bana göre zani gitmeden tete bekletilmeliydi şimdi elimiz güçsüzleşti.
Böyle düşünmemek lazım bence. Savunma ve kale gibi değil bu pozisyonlar. Kim daha formdaysa o oynar. İkisi de formdaysa beraber oynayacakları bir kurgu yaparsın. Hatta Yunus, Morutan, Yusuf vs. gönderilecekse bunlara ek Rashica'yı da alabilirsin. Rekabet herkese yarar.

Bunu okan hocanın çözmesi gereken bir sorun olarak görmeliyiz sırf fazlalık var biri oynayamaz diye zaniolo yok pahasına satılmamalı. En kötü rashicayı almazsın teteyi aldın diye.

Herhangi kira ibaresi içeren teklif kesinlikle ve kesinlikle kabul görmemeli. Kalsın oynasın. Kalıp kalmama durumu netleşmeden Tete transferini yapmak da son derece yanlış bir hamle idi.

Bilader anlamıyor musunuz FFP den dolayı kiralamak istiyorlar zorunlu opsiyon bu seneye yazılıyormuş o yüzden böyle yapılıyor. Maddelere 1 maçta oynarsa geçerli olur gibi madde konur. İkide bir opsiyon zorunlu olsun diyip durmayın
Sana mı kaldı ya Aston Villa'nın FFP durumunu düşünmek ? Bize ne paraları yoksa alamazlar bitti gitti. Bizim ne diyeceğimizi bilmemkimin finansal durumu belirlememeli, bu kafayla topçu falan satamazsın.

Menajere mi para veriyorlar napıyorlarsa yapsınlar satılsın gerekirse de 3 milyona adam kiralamadık nedir ya bu doğruysa sezonu saçmalıklarla açacağız tam olarka

Üst Alt