Tier 1 - Aston Villa, Nicolo Zaniolo'yu Kadrosuna Katmak Üzere - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Aston Villa, Nicolo Zaniolo'yu Kadrosuna Katmak Üzere

Bu is dogruysa ben adami niye aldik anlamiyorum. Simdi prestij falan ve yoksa Zaha falan gelmezdi diyen olacak. Sen SL oynamasi ve o rakamlari ödersen, bu adamlar Zaniolosuz bile gelirdi bize.

Üstüne yanlis hatirlamiyorsam Timur basgan bu sene tek 3 milyon taksit ödüyoruz demisti. Sen o rakami cekersek 900 milyon Lira zarar yapacagini bilirken, böyle 15 milyon + bonusluk ise niye girersin?

Bence söyle 5 oyuncuyu iyi karla satmadan önce, böyle +10 milyonluk bonservisli islere girmeyelim. Tete CL'de show yapsin, herifin serbest kalma maddesi yoksa bile bu gidisle Teteyi 15-20e zor satariz herhalde.

Biz oyuncu satamiyoruz .
Cagne gomis marcao ...
Elimizdeki oyuncuları pazarlama yeteneğimiz yok elin Arabi bile bize gelince cimrilik yapıyor epl ye sakız parasına oyuncu kıraliyoruz

Sana mı kaldı ya Aston Villa'nın FFP durumunu düşünmek ? Bize ne paraları yoksa alamazlar bitti gitti. Bizim ne diyeceğimizi bilmemkimin finansal durumu belirlememeli, bu kafayla topçu falan satamazsın.
Sana mı kaldı benim yorumumu sorgulamak ? hayırdır ya ? Durumu anlatıyoruz banane ister satar ister satmaz opsiyon olayını anlatıyoruz. Ben mi satıyorum topçuyu arkadaş.

Sana mı kaldı ya Aston Villa'nın FFP durumunu düşünmek ? Bize ne paraları yoksa alamazlar bitti gitti. Bizim ne diyeceğimizi bilmemkimin finansal durumu belirlememeli, bu kafayla topçu falan satamazsın.

FFP yüzünden zaten öyle teklif yapiyorlar. Ilk baharda öyle haberler baslamis ve simdi bile söyle haber var. Sorunlari olmasa parayi basip alirlardi.

"The Athletic reported on 11 August that FFP has come into the Villans’ thinking with regard to the potential sales of Ramsey and Archer by “selling young talents other clubs might ordinarily prefer to loan out”.

Moving those players on will help ease the FFP burden placed on the club, while also securing high transfers for talents that could go on to improve elsewhere, with the hierarchy comfortable in the knowledge that they can sign them back with the buy-back clauses in place."

Bu komik şartlarla Monchi adlı kan emiciye kesinlikle satılmamalı. Daha önce çok ağır sakatlıklar geçirmese bize yolu düşmezdi. Zorunlu satınalma olmaksızın verdiğinde olası bir sakatlık nüksünde 12 milyonun çöpe gidecek. Bu şartlarla gidecekse takımda kalması daha faydalı.

Dünya sacması bir olay. Dünkü maçta yorgun Mertens'in ya da Barış Alper'in yerinde olsaydı çok fark yaratabilirdi. Dün yıldız oyuncularımız hazır değilken, Dubois yerine Kazımcanla başlayıp maça Morutanla çıkmalıydık. Hiç olmazsa hazırlık kampının en iyi adamına bir 90 dakika şans verip izlemiş olurduk.

İki pas yapamadığımız hücum bölgesinde kendisine ihtiyacımız varken kadroya almadığımız yetmezmiş gibi birde adamı satmışız. Büyük bir hata ve haksızlık yapıldı.

Biz oyuncu satamiyoruz .
Cagne gomis marcao ...
Elimizdeki oyuncuları pazarlama yeteneğimiz yok elin Arabi bile bize gelince cimrilik yapıyor epl ye sakız parasına oyuncu kıraliyoruz
Hep böyle yüksek bonservis verdiğimiz oyuncular elimizde patladı.
Bruma'ya yüklü para verdik iyi fiyata satariz dedik zarar etmedik öyle aman aman kâr etmedik. Telles de aynisi oldu porto iyi kâr etti biz fazla kazanamadik.
Diagne'yi araplara satariz dedik 15 milyon dedik elimizde patladı ve en son luyindama

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt