Atletico Madrid Reyes'i Galatasaray'a satmayacağını açıkladı - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atletico Madrid Reyes'i Galatasaray'a satmayacağını açıkladı

Cevap: Atletico Madrid Reyes'i Galatasaray'a satmayacagını acıkladı

kamp programını gormedın galıba temmuzda topbası yapıo gs

Kampa kaleci ile ortasaha yetişse yeter.Drogba transferi de bu hafta olumlu ya da olumsuz sonuçlanır.Drogba gelirse 3 eder.Geriye kalıyor sağ açık transferi,onuda hallederiz sonradan.

bu takımın basına gelen unal aysal efendı elını cebıne atcak kardes azız yıldırım cebınden verıo yıldırım demıroren ole ben sunu anlamıorum belkıde turkıyenın butun godomanlarını bı yerde toplayan kulubuz besıktastan acızız abı para yok 20 sene oldu para yok galatasaray lısesı yada unıversıtesınden mezun olupta manavlık yapan gormedım orda 1000 uye var soksunlar ellerını cebıne

Bos konusuyorsun.. Kimse sahsi kazancini klubun transferine koymak zorunda filan degil. Bir baskanin yeterliligi bununla degerlendirilmez ,mevcut finansal durumu nasil idare edebilecegi ile ilgilenip yorumlamak lazim. Diyelim ki boyle bir kaynak yaratacak bile olsa once vadesi gelen banka borclari icin eller cebe gidebilir ancak. Ayrica uyelere laf edersen is baska noktalara gider , ben de uyeyim lakin para filan vermiyorum , cok merakliysan yap uyelik basvurusu kabul edilince sen verirsin para ,hatta simdi sok elini cebine ,uye olmayi beklemeden... GS kongre uyelerine yonelik garip garip yorumlarda bulunmayin. Bu klubun en yetkili karar organi genel kuruldur.

bu takımın basına gelen unal aysal efendı elını cebıne atcak kardes azız yıldırım cebınden verıo yıldırım demıroren ole ben sunu anlamıorum belkıde turkıyenın butun godomanlarını bı yerde toplayan kulubuz besıktastan acızız abı para yok 20 sene oldu para yok galatasaray lısesı yada unıversıtesınden mezun olupta manavlık yapan gormedım orda 1000 uye var soksunlar ellerını cebıne

Onun yerine klübü adam gibi yönetsinler.Klüp kendi kendini idare edebilir hale gelsin.Beşiktaş gibi başkana 60-80 milyon borçlu olmanın anlamı yok.Gereksiz bi yorum...

Arkadaslar bence Atletico Madrid'in olaydan vazgecmesi sozkonusu degil. Adamlarin sportif direktoru Reyes'in menejeri ile gorusmus ve bu gorusme sonucu Galatasaray'in teklifini beraberce reddetmeye karar vermisler. Bu demek ki Reyes bir sekilde Galatasaray'in teklifini kabul etmedi. Nedenini bilemeyiz.

Bu heriflerin pazarlama dehasına şaştım kaldım. Reyes, Forlan ve Ujfalusi'yi gösterip iştahımızı açıp ilk Ujfalusi'yi sürdüler öne satışı tamamlanınca bize resti çektiler. Çok çirkin bir tezgah. Önce en tapon gördüğünü satıyor, klas olanları geri tutuyor kağıt oynar gibi bir pazarlama stratejisi. Önce satsaydı ya Reyes ya da Forlan'ı görseydik samimiyetlerini.

Bu heriflerin pazarlama dehasına şaştım kaldım. Reyes, Forlan ve Ujfalusi'yi gösterip iştahımızı açıp ilk Ujfalusi'yi sürdüler öne satışı tamamlanınca bize resti çektiler. Çok çirkin bir tezgah. Önce en tapon gördüğünü satıyor, klas olanları geri tutuyor kağıt oynar gibi bir pazarlama stratejisi. Önce satsaydı ya Reyes ya da Forlan'ı görseydik samimiyetlerini.

bence o kadar basit değildir be abi sonuçta kimse salak değil. reyesin olması en zoruydu zaten forlanı da istemem ujfa iyidir iyi

Başkan hadi tecrübesiz , yanındaki yöneticiler ne işe yarar. Ben Reyes'i çok istiyordum ama biri olmazsa başkası olur. Kızdığım nokta olayların bu noktaya gelmesi ve sadece Ujfaluji için o kadar yöneticinin kalkıp oralara gitmesi. Neyse bakalım bekleyip göreceğiz, sonuçta bu durumun oluşmasında taraftarın da sucu var. Ünal Aysal geldiğinde başladılar şunu alırız Drogbayı alırız, Buffon mu geliyor... Avrupa'da oynamayan ve artık adı avrupa fubolunda unutulmaya başlanmış bir Galatasaray var ortada. Bu tür futbolcuları getirmek kolay mı sanıyorsunuz.

Başkan hadi tecrübesiz , yanındaki yöneticiler ne işe yarar. Ben Reyes'i çok istiyordum ama biri olmazsa başkası olur. Kızdığım nokta olayların bu noktaya gelmesi ve sadece Ujfaluji için o kadar yöneticinin kalkıp oralara gitmesi. Neyse bakalım bekleyip göreceğiz, sonuçta bu durumun oluşmasında taraftarın da sucu var. Ünal Aysal geldiğinde başladılar şunu alırız Drogbayı alırız, Buffon mu geliyor... Avrupa'da oynamayan ve artık adı avrupa fubolunda unutulmaya başlanmış bir Galatasaray var ortada. Bu tür futbolcuları getirmek kolay mı sanıyorsunuz.

Dedigine katiliyorum. Nontvspor diyoruz, ama her yazdigina da inaniyoruz. Yaratilan hava sonunda bircok taraftar Kallstrom ve Forlan gelse hayal kirikligina ugrayacak halde.

Her ikiside iyi oyuncular lakin bu oyuncuların gelmemesi o kadar önemli değil. Önemli olan transferler kesinleşmeden görüşmeleri KAP'a bildirerek insanları beklenti içine sokmak ve hayal kırıklığına uğratmak. Çünkü bu sayfalarda KAP'a bildirilipte gerçekleştirmediğimiz transfer yok diye bas bas bağırdı bir çok arkadaşımız.

İş bu duruma nasıl geldi bilemiyoruz. Her üç futbolcu için A.Madrid ile anlaşılmamış olsa neden anlaşıldı diye haber yapsınlar. Anlaşıldı ise Madrid neden böyle bir açıklama yapıyor?

Transferler gerçekleşmedi diye elbette yönetime atıp tutatacak değiliz. Elbetteki onlarda en iyisini yapacaklardır. Bundan şüphemiz yok. Ancak işin bu raddeye gelmesi ilginç ve garip oldu.

Her ikiside iyi oyuncular lakin bu oyuncuların gelmemesi o kadar önemli değil. Önemli olan transferler kesinleşmeden görüşmeleri KAP'a bildirerek insanları beklenti içine sokmak ve hayal kırıklığına uğratmak. Çünkü bu sayfalarda KAP'a bildirilipte gerçekleştirmediğimiz transfer yok diye bas bas bağırdı bir çok arkadaşımız.

İş bu duruma nasıl geldi bilemiyoruz. Her üç futbolcu için A.Madrid ile anlaşılmamış olsa neden anlaşıldı diye haber yapsınlar. Anlaşıldı ise Madrid neden böyle bir açıklama yapıyor?

Transferler gerçekleşmedi diye elbette yönetime atıp tutatacak değiliz. Elbetteki onlarda en iyisini yapacaklardır. Bundan şüphemiz yok. Ancak işin bu raddeye gelmesi ilginç ve garip oldu.

Reyes, Forlan gibi Drogba gibi her sartina evet diyecegimiz bir oyuncu degil. Belki Forlana yapilana gore teklifi cok az buldu.

Sonucta Reyes teklifi kabul etmemistir, klup baskani da sanki kendi satmiyor gibi kendine pay cikariyor. Olan bu bence.

Reyes, Forlan gibi Drogba gibi her sartina evet diyecegimiz bir oyuncu degil. Belki Forlana yapilana gore teklifi cok az buldu.

Sonucta Reyes teklifi kabul etmemistir, klup baskani da sanki kendi satmiyor gibi kendine pay cikariyor. Olan bu bence.

Kulüp başkanı "biz anlaştık ama futbolcu ile anlaşamadılar bu durumda bizimle zaten sözleşmesi var önümüzdeki yıl bizimle beraber olacak" diyebilir. Aksi bir açıklama bizim yöneticilerimizi zor durumda bırakır.

Tamamen acemice, beceriksizce, aceleyle yapılmaya çalışılan transferler. Hiç yakıştı mı bizlere, yönetime. Galatasaray'a birşey olmaz, prestij kaybetmez Galatasaray. Fakat Aysal yönetimi benim gözümde prestij kaybetmiştir. Sen neden alacağın adamların isimlerini yakınına, eşine dostuna açıklıyorsun. Demek ki açıklamaman lazımmış. Haber duyuldu diye KAP'a bilgi veriyosun, sonra da transfer gerçekleşmeyince hayal kırıklığı.

Haldun Üstünel böyle miydi. Karısına bile söylemiyordu adam kimi alacağımızı. Olmayan transferler olmadı mı, tabi ki oldu ama biz duymadık bile. Benim şu an için güvenim azaldı. Bakalım neler olacak

Kulüpten konuyla ilgili açıklama gelmeden net konuşmamak lazım.

Kulüp başkanı "biz anlaştık ama futbolcu ile anlaşamadılar bu durumda bizimle zaten sözleşmesi var önümüzdeki yıl bizimle beraber olacak" diyebilir. Aksi bir açıklama bizim yöneticilerimizi zor durumda bırakır.

Cok umrunda oldugunu zannetmiyorum. Sonucta Ujfalusiyi bile sattigi icin tepki gormus bir baskan var, Reyesi de satacaktim Reyes gitmek istemedi mi diyecek.

bu mu vizyon arkadaş? bana göre vasat bir topçu olan ujfauji için mi gitti başkan ispanyaya?? ki bu adama da bonservis+tomarca yıllık ücret vermişiz. ujfalujiyi adnan sezgin de alırdı hiç beğenmediğimiz. reyes ve forlan gelmezse başkanın prestiji inanılmaz zedelenir. sezon açılışı yaklaşıyor ama hala tatmin edici adımlar atılmadı. kaleci ön libero stoper forvet sağ bek sol bek sağ açık buralara transfer şart. sarp gibi oyuncular hala sözleşmeli oyuncu.çok yavaş ilerliyor işler.

Başkan eğer göstere göstere uçağa binip havaalanına gidiyorsa, bu adamları alacak. Alamıyorsan madara olursun

Dedigine katiliyorum. Nontvspor diyoruz, ama her yazdigina da inaniyoruz. Yaratilan hava sonunda bircok taraftar Kallstrom ve Forlan gelse hayal kirikligina ugrayacak halde.

forlan reyes ismi resmi sitede geçti kap ile görüşüyoruz diye ntvspor söyledi diye inanmadık resmi sitede kap ile ilgili tüm transferler oldu şimdiye kadar

Üst Alt