Atlético Madrid'den, João Félix'e 126 Milyon Euro! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atlético Madrid'den, João Félix'e 126 Milyon Euro!

Simao Sabrosa: "Felix, Atletico’nun sistemine uygun değil. Griezmann'ın savunma yapmaktan ileri çıkacak benzini kalmıyordu. Simeone'nin sistemi, savunmak, savunmak, savunmak ve sonra hücum yapmak. Felix bunu yapamaz."

Açıkçası daha kendini tam olarak kanıtladığını düşünmüyorum ben. Bu yüzden bu parayı çok fazla buluyorum mevcut uçuk piyasaya rağmen.

Atletico doğru tercih mi bu da tartışmaya açık.

Şimdilik maksimum 50-60 Milyon civarı diye görüyorum bu çocuğun değerini.

sent via GSC

Biz transfer icin 10M bulamiyoruz millet bir oyuncuya 126M basiyo, nasil bir adalet bu :rolleyes: ama katiliyorum banada Atletico cok dogru bir secim degilmis gibi geldi sanki

Eskiden sempatik kulüptü şimdi herkes gibi deli para harcamaya başladılar. Daha önce Costa vitolo lemar için toplam 150m-170m avro arası harcamışlar

Analarının ak sütü gibi helal.. Bir oyun felsefesi yarattılar,buna uygun oyuncular alıp yüksek fiyatlara sattılar.. her sene la liga'da ilk 3 içinde ve Avrupa'da katıldıkları turnuvalarda en az çeyrek final gören ve bunu istikrarlı bir şekilde yapan Avrupa'nın en saygın klüplerinden birisi oldu.

D-GHWFjXYAIlagq.jpg

126 diye düzeltelim

Korkunç seviyelerde futbol piyasası

Üst Alt