Atlético Madrid'den, João Félix'e 126 Milyon Euro! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atlético Madrid'den, João Félix'e 126 Milyon Euro!

D-GHWFjXYAIlagq.jpg

126 diye düzeltelim

Korkunç seviyelerde futbol piyasası
Ne takımdı be, tüh Allah kahretmesin yine hüzünlendim.

Bizim taraftarda halen nagatamo mariano fernandoyu değiştirelim cl başarı lazım der

Bu bütçeler bu halde olduğu sürece herhangi bir türk takımının en büyük başarısı guruptan çıkmak olur ki

Gruptan çıkmak ta büyük kura şansı gerektirir.Kadroları kurarken Türkiyede şampiyonluk CL de 4-5 puan almaya kuralım gerçek bu
schalkeyi bile gecemedikten sonra ne yazar ki. tarihin en kolay grubuna düstük ama cikamadik.

Bu 126 ise Hazard sudan ucaza gitti Reale.Aşağı yukarı aynı fiyat. Hazardın sözleşmesi 1 sene kalsa dahi bu çocuk için çok çok abartı fiyat.İyi kazıklamış benfica.

müthiş bir kara para aklama olayı var yoksa bu çocuk bu kadar para geberse etmez.

Zaten fiyatlarin yukselme sebebi futbol artik kara para aklama pazari oldu. Kendini henuz ispatlayamamis bir futbolcuya 126 milyon euro vermek nedir ?

Bizim borc alacak farki 240 milyon euro diye ölüyoruz bitiyoruz ya!! Gelirimiz 1 milyar TL olmuş diye vayy falan deniyor, hepi topu 150 milyon euro !! Bu geliri atm 1 futbolcu bonservisine gömebiliyor!!

Şu an atm ile, benfica ile oynasan herkes yenmemizi bekler. Birinde 126 milyon euro bonservis odenmis 1 futbolcu var digerinin kasasinda 126 milyon euro !!

Dusunsenize alsat cezamiz var ama kasamiza 1 futbolcu satisindan 126 milyon euro girmis !! Nasil hissederdik ?

78757586-happy-kids-jumping-together-during-a-sunny-day.jpg

vay anasını 126 milyon euro ne demek ya bu adamlar para mı mıçıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
milletin beyni degisti resmen ya, piyasanin icine ettiler, eskiden alirdin oyuncuyu parlatirdin daha pahaliya satardin, bu felixe 126 milyon sayip bunu daha pahaliya satabileceklerinimi düsünüyorlar, yoksa gövde gösterisimi?

Ben halen bunun gercek olabileceğine inanamıyorum ya. Bu cocuk etmez o kadar abi tamam yetenekli ama eeetmez!

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Üst Alt