Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası Final | Türkiye 2-1 İngiltere | MS | ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası Final | Türkiye 2-1 İngiltere | MS | ŞAMPİYONUZ!

konu vardı silindi arıza sebebi ile haksızlık etmeyelim. Forum sayesinde haberdar olduk bu turnuvadan, en azından kendi adıma konuşacak olursam
Ben baştan beri izliyorum. Duygusalım özellikle bu sporda bak gol yedik ama üzülduysem namerdim. Hepsi benim için aynı. Hayata tutunmak için bir neden değil çok neden olduğunun kanıtıdır bu

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rakibi ıslıklamak nedir cahillerle dolu stad biletler bedava olunca normal

biletli olunca da gördük konya'da. bu ıslık ve tekbiri stadlara kim soktuysa Allah belasını versin. evet ıslıktan normal futbol maçlarında da nefret ediyorum. özellikle fb ile yaptığımız derbi maçlarında spikersiz izleyin, beyinsizler normal taç atışını bile ıslıklayıp delirtiyorlar beni. taç atışını değiştirecek sanki dangalak. bu arada ingiltere'nin ıslıklanmasına geleyim, ampüte milli maçta yapılacak en son iş, o adamlar da yense de yenilse de alkışlanmalı, ne zorlukla hayatlarını idame ettiriyorlar neyse.

Yıllar sonra ilk defa bir milli maçın ardından gözümden yaşlar geldi.

Bize bu hissi unutturan A Milli futbolculara yazıklar, bize bu duyguyu tekrar hatırlatan aslan yürekli ampute milli takım futbolcularına da helal olsun !

Üst Alt