Avrupa Konferans Ligi'nde Play-Off Turu Eşleşmeleri Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Konferans Ligi'nde Play-Off Turu Eşleşmeleri Belli Oldu

1667827324492.png

UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde play-off turu eşleşmeleri belli oldu.

🔹 Karabağ-Gent
🔹 Trabzonspor-Basel
🔹 Lazio-Cluj
🔹 Bodo/Glimt-Lech Poznan
🔹 Braga-Fiorentina
🔹 AEK Larnaca-Dnipro
🔹 Sheriff-Partizan
🔹 Ludogorets-Anderlecht

> Sivasspor ve Başaksehir'in rakipleri son 16 turunda belli olacak.

Turnuvaya bak lan bizim halisaha bile.2 haftada bir saha zorlayici oluyor. Hem.zevkine mac yalacaklar hem iyi para alacaklar muhtesem iş. Şuraya gidip kek takimlari tokatlayip paralarina çokecektik

Bana Lech Poznan çıkacak gibi duruyo Ts'ye Polonyalılar'ı severler daha önce aldıkları futbolculardan iyi de verim almışlardı ama ben Dnipro -1 ile oynamalarını istiyom 1 yandan da :D

Bodo-Fiorentina
Karabağ
-Dnipro
Larnaca-Cluj
Ludogorets-Lech Poznan
Braga-Gent
Sheriff-Anderlecht
Lazio-Basel
Trabzon-Partizan

Bu şekilde eşleşilip de koyu renkli takımlar tur atlarsa ülke puanı tavan yapar :)

Trabzonspor için turu

Büyük ölçüde geçer dediğim kura : CFR Cluj
Avantajlı denilebilecek kuralar: Partizan, Lech Poznan, Anderlecht
Tur ortada denilebilecek kuralar: Basel, Dnipro-1
Rakibe bakan turlar: Gent, Fiorentina

2 maçta 2 galibiyetle turu geçme ihtimali olan tek takım CFR Cluj bana göre. 2. klasmanda yer alan takımlara en az 1 beraberlik ya da 1 mağlubiyet verirler ama muhtemelen iç saha performansı ile turu geçerler.

Tur ortada denecek Basel ve Dnipro karşısında ise iç saha dahil 2 beraberlik ya da 1 B 1M ile turu verirler gibi geliyor.

Son grupta yer alan takımlardan ise şu oyun ile en fazla 1 beraberlik alabilirler.

Başakşehir ve Fenerbahçe'nin ilerlemesini istemeyen biri olarak Trabzon ve Sivas 1 tur daha geçerse 2024-2025 sezonunda direkt CL katılımı için Trabzonspor'un ilerlemesi mantıklı. O yüzden CLUJ gelirse iyi olur.

Üst Alt