Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | 5 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | 5 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | Maç Sonucu

Takım hala stres kaldıramıyor.3.golden sonra koşan adamların değeri yok bugn gözümde. Arda Pino'ya pas atmamaya devam ediyor. 2 pozisyon daha ekledim :) Ayrıca insan golü yaratan adama gider bir tebrik eder. Anca Ayhan abisiyle sevinsin. Neyse ya.

Arda nın bu halini bende beğenmedim. Takımdada akıllı adam sayısı az. Bu sayıyı arttırmak lazım.

Skor iyi ama futbol kötüydü hadi ikinci devre neyse de ilk yarı kötü futbol oynadık.Yeni transferlerden Pino çok katkı yapacağa benziyor.Gerek kısa gerek uzun paslarda.Hızı ve tekniği de çok iyi.Battal tam 2.yarı oyuncusu.Cana TAM bir görev adamı.Ne olursa olsun orta sahaya iki transfer yapılmalı.Ayhan la olmaz bu iş.Ben birde forvet yerine sol bek lazım diyorum.Forvette baros,battal ve gerektiğinde kewell var zaten...

Cevap: UEFA 3.Ön Eleme 2.Maç | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | Maç Sonucu

Pernaltı kırılma noktasıydı.Sonra rahat oynadık.Dha dikkatli olmak zorundayız.Tabiki transferler de olacak.

2-0'dan 3-1'e kadar olan oyunun ortasahamız yüzünden olduğunu değil de takım geneli bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Yeni transferlerin gelmesi bu sorunu kökten çözmeyebilir. Bu sorun çok basit gibi gözükmüyor. Orta saha kötü diyorsunuz da, adamların kadro kalitesi ne ki ortasahayı konuşuyoruz. :eek:

Teşekkürler takıma ancak acil transferleri beklioyoruz,sağ bek sol bek alarm veriyor...

Hayırlısı olsun diyelim

Kewell 'ın birkaç teknik hareketi maçı alamaya yetti. Düşünün takımın ne kadar yetersiz olduğunu.

prekazi nin dediği adam borislav jovanoviç yanılmıyorsam . daha önce prekazi bu oyuncuyu beşiktaş için istanbul a getirmiş..belki ledesma ve rosicky den sonra bir alternatif olarak düşünülebilir bence :D

Prekazinin önerdigi futbolcu Branislav Jovanovic . Partizan Belgrad ta oynuyor. 25 yasinda, 1.88 boyunda ve sag ayakli. Degeri ise 650.000 euro.

Buda bir golü :

[video=youtube;sLrVJi1zPxo]https://www.youtube.com/watch?v=sLrVJi1zPxo[/video]

Cevap: UEFA 3.Ön Eleme 2.Maç | OFK Beograd - Galatasaray | 5 Ağustos | 18.00 | NTV

Prekazi kötü adam önermez.Alsak fena olmaz.

Üst Alt