Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | 5 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | 5 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | Maç Sonucu

İlk maçta çok daha iyi futbol ortaya koymuştuk. Üç dört pas yapamayacak durumdayız. Orta sahadakiler çok kolay geçiliyor; futbolcuların ofansif gücünün olmaması defansif anlamda yeterli olacağı analamına gelmez. Alternatif bile olamayacak durumda Ayhan ve Mustafa.

Defans ve kale de her sezon sıkıntı yaşıyoruz, bu sezon da bizi iyi günler beklemiyor. Sol bek ya da stoper katılmalı, Servet-H.Balta ikilisini yavaşlığı bizi çok etkiler.

Şu maçın skoru; ancak bu kadar saçma olabilirdi. Farka gitmemizin hiç bir değeri yok, oyun üzerinde. On kişi kalmış takıma dahi ciddi bir üstünlük kuralamadı. Şu takımı izleyipte insan ümitli olamıyor. En az beş -altı oyuncu lazım. Sürekli yazıyoruz,bir değeri yok ama...

11-hakan balta;bindirme yok,kesicilikte yok o bölgeye takviye gerekebilir

Arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama Çağlar Birinci gibi bir transfer yaptık herkes sol bek diyor iki milli takım standartında adamımız var. Ayrıca Hakan'ı 2 yıldır tanıyoruz takımın en profesyonel oyuncularından ve yüreğiyle elinden geleni en çok sahaya yansıtanı.

Cevap: UEFA 3.Ön Eleme 2.Maç | OFK Beograd - Galatasaray | 5 Ağustos | 18.00 | NTV

Prekazi kötü adam önermez.Alsak fena olmaz.

renkdaş belki çok ii adam belki müthiş biri ama prekazi önerdi diye adam mı alıcass...hagi bi tane önersin taffarel bi kaleci önersin öllleeee gider bu...popescunun önerdiklerinide biliyoruz bratular petreler

2. yarının son 20 dk sı Galatasaray'ın rahat kazanabileceği bir maçı nasılda zora soktuğunun kanıtıdır. pino, battal, arda üçlüsü ve ayhanın bindirmeleri takımı nasılda sırtladı.

2. yarıda dk. 75 aralarında ayhanın ortasahada beklemeyi bırakıp topla ve rkaça girmesi battala pozisyon yarattı. şunu anladım ki ayhan gibi ortasaha oyuncuları ortasahada defansa çakılı oynamamalı. topla ver kaça girmeli gerektiğinde bir kanat oyuncusu gibi kanatlara inmeli. bu gün izlediğim maçta anladım ki galatasaryın en büyük eksikliği yardımlaşmaymış. olduğun yerden pas atıp top benden çıktı ne yaparsan yap taktiği ile oynarsan böyle zorlarlar işte adamı. umarım şu son 20 dk yı bütün sezona sığdırırız ve takım savunmasını öğreniriz.

Cevap: UEFA 3.Ön Eleme 2.Maç | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | İkinci Yarı

yalnız sergen çok fena oldu...bu takım 2 3 tane atamaz diyodu 5 attıı

Bir sey soracagim?

Niye seviniyorsunuz? Cok ciddiyim => gelecek takim bizi böyle bu durmda derbedar eder!

Cevap: UEFA 3.Ön Eleme 2.Maç | OFK Beograd - Galatasaray | 5 Ağustos | 18.00 | NTV

renkdaş belki çok ii adam belki müthiş biri ama prekazi önerdi diye adam mı alıcass...hagi bi tane önersin taffarel bi kaleci önersin öllleeee gider bu...popescunun önerdiklerinide biliyoruz bratular petreler

Popescu önermedi onu.Becali bize kazıkladı.

Mehmet Demirkol:pino böyle giderse o bölgede serdar özkanı keser.

Sergen Yalçın:Serdar Özkan kendi kendini keser.

:D

Popescu önermedi onu.Becali bize kazıkladı.

e renkdaş becali hagi popescu bunlar aynı jenerasyon aynı şirket...ondan dedim...prekazinin böyle şeyler işi olmaz belki ama Galatasarayın transfer politikası böyle olmamalı onu diyorum ben sende anlamışsındır

Skor iyi futbol kötü. İnş. yeni transferlerle daha iyi olcağız. Daha iyi tansferler yapan fb ile bjk bizden de kötüler.

Üst Alt